II. Slončkova ringaraja, 12., 13. i 14. Veljača 2010, Kamniška Bistrica, Slo

Dr_Jakob

New member
LJUDI!

12., 13. i 14. veljače 2009 ćemo u Kamniškoj Bistrici (cca. 30km iz Ljubljane) več drugi put organizirati slovenski odgovor na njemački Elefanten treffen (u malom),


II. SLONČKOVA RINGARAJA!!!

Predviđena cijena ulaznice je 20 €, za to dobijete welcome drink, naručje drva i hrpu slame za ispod guzice. Sva ostala pomagala donesite sa sobom! Predlažemo:

-šator, armafleks i vreću (dobra fora je ako upotrebite vreču od surfa, u nju stavite običnu spavaču vreču i to je to... garantirano radi do -25 stupnjeva)
-lopatu za snijeg
-lance za motor (također kakav konop koji ćete naviti oko kola)
-piće i hrana (ČAJ, pivo, rakija i kobasice, možete dovući kakvog odojka ili 5)
-lopte, frizbij i ostali dodaci za skraćivanje vremena (također karte i Monopoly haha)
-roštilj, lonce za gulaš, termosice za čaj, … ukratko sve što trebate za uspješnu kuhinju na otvorenom!
-TOPLA ODJEĆA I DEKE, jer je hladno!!

Automobile i quade ostavite doma jer nisu poželjni! Dobrodošli ste svi bajkeri iz cijele Hrvatske, koji ste za dobar provod uz taborsku vatru.
Dođite s motorom na trodnevnu hladnu moto zabavu u snijegu!!
RECITE I DRUGIM MOTORISTIMA, KOJI SE NE BOJE ZIME!!! RAZGLASITE SVIMA!!!
Mapa do lokacije slijedi!

Lp Dr_Jakob i ostala organizacijska
prijave i dodatni info na [email protected]

Posebno bi nam bilo drago, da nas posjete oni, koji svake godine idu na njemački Elefanten treffen i onima, kojima jedan put nije dosta :D
 
Evo, da vam napravim mali gust!
 
Jos malo gusta!
Dobrodosli i ovi put svi!
 
... i ovi put ce biti jos bolje :D  :jesus:
 
Samo vam je ostalo malo manje od tri tjedne, da spakirate, podmazete lance i krenete na II. Slončkovo ringarajo!!!
 
Mi svo vec pripremili nekoliko prikolica drva, evo i malo cackalica za na vatru :D
 
Evo, za vas, koji se boje malo kise!

VREMENSKA PROGNOZA!!

 
evo vam 4 albuma sa II.Slončkove ringaraje.

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=2229
http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=2228
http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=2227
http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=2225


A sledece godine ocekivam i neku ekipu iz Ljepe vase, da dođe na nas susret.

lp jaka
 
Tek sam vidio ovu temu...

Kako sam se ove godine bio zagrijao za elefant, a opet mi je bilo malo predaleko i prebrutalno (ove godine), bio sam razgovarao s dečkima o organiziranju partija na Svilaji u Dalmaciji...no kad sam ovo vidio...

Evo ovako..sad kad znamo da Vi dečki u Sloveniji radite zimski party, nama bi bilo bolje da odustanemo od glupiranja po Svilaji (to je opasna planina, ako udari bura...neće se niko vratit) i da dođemo u Sloveniju na Vaš party...

Ono šta sam vidio na slikama s elefanta jest da je to već preraslo "ono" i postalo masovnjača...ono šta nama treba jest: planina, snjeg, malo dobre ekipe i rakija. Zato mi se čini da je bolji izbor za prvi odlazak na zimski party, odlazak u Sloveniju do Vas na pravi tulum.

Zato ću od sad paziti na Vašu temu i nadam se da će nas dogodine doć nekoliko hrabrih na party, a bilo bi dobro i da nas ponekad podsjetite da se nešto radi u Sloveniji tako da smo u toku događaja.
 
CHAGO! said:
Tek sam vidio ovu temu...

Kako sam se ove godine bio zagrijao za elefant, a opet mi je bilo malo predaleko i prebrutalno (ove godine), bio sam razgovarao s dečkima o organiziranju partija na Svilaji u Dalmaciji...no kad sam ovo vidio...

Evo ovako..sad kad znamo da Vi dečki u Sloveniji radite zimski party, nama bi bilo bolje da odustanemo od glupiranja po Svilaji (to je opasna planina, ako udari bura...neće se niko vratit) i da dođemo u Sloveniju na Vaš party...

Ono šta sam vidio na slikama s elefanta jest da je to već preraslo "ono" i postalo masovnjača...ono šta nama treba jest: planina, snjeg, malo dobre ekipe i rakija. Zato mi se čini da je bolji izbor za prvi odlazak na zimski party, odlazak u Sloveniju do Vas na pravi tulum.

Zato ću od sad paziti na Vašu temu i nadam se da će nas dogodine doć nekoliko hrabrih na party, a bilo bi dobro i da nas ponekad podsjetite da se nešto radi u Sloveniji tako da smo u toku događaja.

EEEE, tako se to radi!!

Nas zimski party nije bas velik, ali ima onog pravog duha. Moram rec, da nas svake godine posjete vecji broj bajkera, a oni koji dođe samo u posijet, sljedece godine ostaju gore i zuriraju sa nama do jutra trećeg dneva.

Nemojte se bat, dobit cete dosta informacija, i svi vi oni, koji se javljate u ovoj temi, dobit cete i PM o novostima. A mogu vam i vec sada rec: sledece godine ce se dogodit III.Slončkova ringaraja, negdje u isto vreme.