Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

za biciklu se slazem, taj grejp je neka zajebancija.. ostalo samo djelomicno, jako malo od toga je novo ali je jako malo firmi koje kogu pretvorit nesto u proizvod...

ali odustajem
 
za biciklu se slazem, taj grejp je neka zajebancija.. ostalo samo djelomicno, jako malo od toga je novo ali je jako malo firmi koje kogu pretvorit nesto u proizvod...

ali odustajem
grejp je normalan e-bike, ko svaki drugi u dućanu, marketinški ga furaju na neki kao connectivity, nemreš ga maznut kao, al sve to ne stoji, nit je po bilo čemu poseban. u DE se u 2020 prodalo 2 milijuna e-bajkova, grejpa vjerojatno vrlo zanemariv smiješan broj. cijena je preglupavo nerealna, a ljudi ne vjeruju lažibrada glupostima, pa kupuju druge bajkove

marketing biciklE baziraju na priči da lažibrada proizvodi najbrže aute, što je isto laž, dakle laže se na svjetskoj razini, ne samo po selu😂. za 8 soma eura se dobije puno bolji ebike od nekog grejpa

Srki
 
  • Like
Reactions: prpa and Shepa
Bio sam na prezentaciji Nevere u Dubrovačkim vrtovima sunca... to je sve dobar marketing i nedovršeni proizvod. Više su oko njega obilazili i popravljali sa laptopima i multimetrima nego se vozio a o završnim detaljima plastike i karbona bolje ne govoriti. Svaki ozbiljni izrađivač čamaca bi bolje to dovršio. Ako je on prodao 80 tih komada kako se priča po cijeni za koju se priča onda su ti kupci idioti na kvadrat
 
Sve to stoji, ali problema u proizvodnji nečeg novog, pogotovo početnicima, će uvijek biti. Razviti auto je relativno lako, razviti proizvodni proces koji može pouzdano i u zadovoljavajućoj količini proizvoditi taj auto - tu leži teškoća u izlasku na tržište.
 
Marušić više nije samo prometni stručnjak,nego i stručnjak za oružje 😂
Screenshot_20211023-132334_Chrome.jpg

 
Trebalo bi mi izradit projekt statike za jedan bazen u. Ima li netko broj od ovog stručnjaka Marusica da mi to napravi i naravno naplati?
Hvala
 
  • Like
  • Haha
Reactions: pikacu79 and Dene
Da ga pozoveš na forum, da bude zanimljivije ? :LOL:
A kaj sad...kolko tu pacijenata ima, mislim da jedan više ne bi bil nikakav problem :mrgreen:
 
kako se taj covjek bode u apsolutno sve ja nemogu vjerovat. ajde marusicu napisis nesto o mesu koje se povlaci iz plodina i konzuma da znamo razlog