Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

NIJEDAN pojas ih ne bi spasio. Mogli su imat Sanaderov blindirani bmw ,rezultat bi bio još gori. U cijeloj priči je alkohol čimbenik...ni godište auta, ni kW, ni gume, ni kočnice.
I ja sam letio na istom zavoju.
Na toj cesti ima par okuka koje su i liti problem ako se zaigraš, a kamoli zimi, po noći i mokroj cesti.
I to svi znaju jer se i ranije ginilo, pa opet nikom ništa.
 
  • Like
Reactions: infinity
Ljudsko smeće. Da ga bar korona okrpi.
Dobra mu je statistika pošto je glavni zagovaratelj kamera i strožih mjera samo nema kapacitet za shvatiti učinak tj promašaj onoga što zagovara
Vec sam jednom napisao..dovoljno mu je pogledati u oci i odma vidis da je psihopata teski...covik je bolestan.
uostalom,da ga i maknu,doce neki drugi,slican njemu...
 
Na toj cesti ima par okuka koje su i liti problem ako se zaigraš, a kamoli zimi, po noći i mokroj cesti.
I to svi znaju jer se i ranije ginilo, pa opet nikom ništa.
Jako rijetko ćeš čuti da netko na ovakve stvari reagira na način da kaže da se ta dionica cesta, zavoji, asfalt, nagib.... trebaju korigirati. Zato je idealna fraza da "vožnja nije bila prilagođena uvjetima na cesti" i time se sve rješava. Sad je već prilično jasno da povećanje iznosa kazni i represija mogu ići do određene mjere nakon čega postaju neučinkoviti. Zato posebno iritira njegovo tupljenje jedno te istog godinama. U nedostatku pametnijih rješenja, samo forsiranje kazni i usporavanje prometa. Kad bi ga skroz ukinuli imali bi odmah nula mrtvih i nula ozlijeđenih. Idealno.
 
Sto se tice ovog sina sa ocem-Zagorci-,neznam sta tu komentirati,eto,opet imam primjer... ja sam bio šegrt,i radio 4 godine u Zagrebu,Heinzelova i Žajina,u Zagrebackim transportima od 86-90 god.,to se ne zaboravlja,majstor mi je bio Slavonac,super covik,i dva Zagorca iz Krapine iz nekih sela isto naukovali,ta dvojica su me i naucila na rakijicu,amaro i njihovo vino,ono kiselo koje su svako jutro donosili za marendu,a i imena sam zapamtio, cudno, al oba su bila Joža,a nisu nista u rodu,mislim da su Zagorci vecinom Jože...jedan od njih je totalno bio pijano,nije ni zavrsio skolu,neznam di je zavrsio,drugi Joža je završio i dan danas nemam nikakvih kontakta sa njima,a krivo mi je...zato stari maestro Slavonac i danas zivi u Zagrebu,ponekad se cujem s njim i zahvalim mu uvijek sto me dobro naucio.,ne zelim reci da su Zagorci pijanci,al to su jedna prava stara vrimena,kakvih danas vise nema,nit ce ikad bit tako vise,te da ovaj nas narod ne-moze,nece i tesko ko more mijenjati...
 
Na toj cesti ima par okuka koje su i liti problem ako se zaigraš, a kamoli zimi, po noći i mokroj cesti.
I to svi znaju jer se i ranije ginilo, pa opet nikom ništa.
Na toj dionici u zadnje tri godine 5 mrtvih i 4 teze ozlijeđenih. Nisu okuke problem nego ravni dio ...a njega treba "ubit" ulazom /izlazom iz/u okuke na ravni dio.
Kad imaš preveliki protok-pritvaraš ventil, a ne trošarinu.
 
  • Like
Reactions: Shepa
Sto se tice ovog sina sa ocem-Zagorci-,neznam sta tu komentirati,eto,opet imam primjer... ja sam bio šegrt,i radio 4 godine u Zagrebu,Heinzelova i Žajina,u Zagrebackim transportima od 86-90 god.,to se ne zaboravlja,majstor mi je bio Slavonac,super covik,i dva Zagorca iz Krapine iz nekih sela isto naukovali,ta dvojica su me i naucila na rakijicu,amaro i njihovo vino,ono kiselo koje su svako jutro donosili za marendu,a i imena sam zapamtio, cudno, al oba su bila Joža,a nisu nista u rodu,mislim da su Zagorci vecinom Jože...jedan od njih je totalno bio pijano,nije ni zavrsio skolu,neznam di je zavrsio,drugi Joža je završio i dan danas nemam nikakvih kontakta sa njima,a krivo mi je...zato stari maestro Slavonac i danas zivi u Zagrebu,ponekad se cujem s njim i zahvalim mu uvijek sto me dobro naucio.,ne zelim reci da su Zagorci pijanci,al to su jedna prava stara vrimena,kakvih danas vise nema,nit ce ikad bit tako vise,te da ovaj nas narod ne-moze,nece i tesko ko more mijenjati...
Jeli taj Joža,mozda bia bravar?
 
DuroDu ti si jedan od milju kojeg je spasilo što nisi bio vezan, na tvojem mjestu ubuduće bih se vezao i na wc školjki jer si ispucao sve bonuse i od sretne zvijezde napravio meteorit 😁.
To je bio početak karijere, jačih padova. Prije je bilo strišavanje sa Tomosima. 6 mjeseci poslje tog avionskog loma sa Audijem, sa Kawom sam doslovno presjekao Juga popola, a od zaštitne opreme imao Rejbanke. Ovaj put sam ja vozio, a onaj vozač iz Audija je bio suputnik na Kawi. Rezultat dvije godine bolnice, ljeva noga jedva spašena, polomljen do bola, od tada i zbog toga 17 operacija (i još vozim :mrgreen:, doduše nema više 200 smjesta). Na 400 šavova sam prestao brojati.
U svakom slučaju što želim reći je, da nažalost kad imaš 18 godina, imaš propuh u glavi i nema što nečeš probat napravit. Mi smo na Vespama krivili podnice, i skidalirezervnu gumu, da je mogu dublje bacit u bogenu. Eto toliko od pameti s 18-19 godina. Nažalost u svakoj generaciji izgubi se tako par prijatelja/poznanika i tako izgleda nažalost mora biti.
Neko prođe lišo, neko najebe ko ja ili gore, a netko nažalost pogine.
 
  • Like
Reactions: Dene and Nino777
Samo si imao ludu sRReču
Dosta sam puta pročitao ispao iz auta pa ga ono poklopilo.
Generalno pojas je jedno od boljih stvaRRi i ne treba mladima pričati takve priče.
U pravu si, ali ove jadne momke nikakav pojas nebi spasio. Ni kamera, ni zimske gume, ni neznam što. Nažalost poklopila se brzina, alkohol, neiskustvo i jebeno stablo i tragedija je tu. Da su proklizali 5 metara prije ili poslje, bila bi vjerovatno druga priča. Ovako užas i tragedija.
Znaš kako je Đomac poginuo. 20 na sat. Poklopi se previše stvari i eto tragedije.
Koliko putaje je Grmoja letio. Ko svi mi skupa zajedno. Pa evo ga hvala Bogu živ. Ne bi 5 kaskadera preživilo, što je on prošo.

Poanta svega je da Marušić samo sere. Nikakve kazne, ni kamere ovo neće spriječit. Ovakve tragedije može smanjit samo bolje ceste, bolji asfalt i bolja i sigurnija auta. Vručih glava će nažalost uvijek biti i netko će tu ludost platit glavom.
 
Maloprije ručam i na HTV4 gost neki dr., pita ga voditelj o ovoj situaciji u Zagorju jer je psihić, i kaže sad nam je slijedeći gost prometni stručnjak. Mislim si moram što prije pojest da mi idiot na zgadi ručak. Ali sve ok, bio je onaj drugi ćelavi, deblji. Isto prazna priča kao i svi mi ali bar nisam morao okretati glavu. :mrgreen:
 
Maloprije ručam i na HTV4 gost neki dr., pita ga voditelj o ovoj situaciji u Zagorju jer je psihić, i kaže sad nam je slijedeći gost prometni stručnjak. Mislim si moram što prije pojest da mi idiot na zgadi ručak. Ali sve ok, bio je onaj drugi ćelavi, deblji. Isto prazna priča kao i svi mi ali bar nisam morao okretati glavu. :mrgreen:
Inače,ne znam dali znaš,ali možeš na televiziji i program promjeniti
😁
 
  • Haha
Reactions: prpa and smile 77
Sto to znaci sigurnije auto?
Sigurno nije ni jedno, ali je svako novije/veče, bolje/sigurnije od starog/manjeg.
Sve ti govore svakodnevna izvješča tragedija sa cesta.
Evo prije 12 godina na Jadranskoj magistrali u mene se zapucala Seat Cordoba. Ja u Subaru Legacy. Prešo lik u moju traku i skoro pa frontalni. Pogodio me u moj prednji ljevi kraj. Ja i žena ništa, Subaru se vrata zatvarala jednim prstom, njih u Cordobi rezali/vadili vatrogasci. Ispo mu cijeli prednji trap sa Cordobe.
 
evo bila najava, večeras u otvorenom tema sigurnost u prometu..
ne znam koji su gosti..
 
Razlog zašto dolazi do sudara je to što je sve više vozila u prometu, evo npr.
IMG-2aa0ec81e1784514ffca4e33f679e171-V.jpg
 
  • Haha
Reactions: cadjo and JureR
Jeli taj Joža,mozda bia bravar?
ako mislis na prvog Jožu,neznam,mozda se prekvalificirao u Bravare,dok je drugi Joža zavrsio za elektricara, taj je neko vrijeme radio u Krapini u Zagrebackim transportima u to vrime,pa eto,ako neko sta zna o takvom Joži, lipo bi bilo da saznam jel ziv jos...