Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

Ok, koja je razlika?

.. osim šta je jedan od njih Bosanac :mrgreen: oba su posvuduše, laprdaju po medijima ono šta su pročitali po internetu...
Ne da mi se pisat ali znam obojicu i razlika je nebo zemlja. Kalinic je malo lud ali sasvim ispravan, ovaj je bolesna budaletina.
 
  • Like
Reactions: neven and Dene
Jel ovaj stručnjak zna kako se riješiti hemoroida, pitam za prijatelja
 
  • Haha
Reactions: Dene
Ne da mi se pisat ali znam obojicu i razlika je nebo zemlja. Kalinic je malo lud ali sasvim ispravan, ovaj je bolesna budaletina.
Ispravan Bandićev privjesak? Ajde...
 
Mislim da ih je Marušić informirao🤣
 

Attachments

  • 275681951_5276022239117598_942883181834129211_n.jpg
    275681951_5276022239117598_942883181834129211_n.jpg
    89.4 KB · Views: 0
  • Haha
Reactions: pikacu79
Nastavak Dudeka...

Već vidim Orbana kako se nervozno znoji čitajući optužujuće retke našeg blesimetra, :mrgreen:
 
Već vidim Orbana kako se nervozno znoji čitajući optužujuće retke našeg blesimetra, :mrgreen:
Bez obzira šta glupan piše činjenica je da niti jedna zemlja u mirnodopskim uvjetima nema odgovor na ovakvo nešto, pogotovo ako se radi o minutama. Čak da su Mađari u prvoj minuti prepoznali prijetnju, vjerojatno bi krajnji domet bio da dignu avione i utvrde o kakvoj letjelici se radi.
 
...
 

Attachments

  • stav.jpg
    stav.jpg
    33.6 KB · Views: 0
Bez obzira šta glupan piše činjenica je da niti jedna zemlja u mirnodopskim uvjetima nema odgovor na ovakvo nešto, pogotovo ako se radi o minutama. Čak da su Mađari u prvoj minuti prepoznali prijetnju, vjerojatno bi krajnji domet bio da dignu avione i utvrde o kakvoj letjelici se radi.
Radar sa Sljemena vidi do Budimpešte pa se ne radi o njihovih 7 minuta. Kad bi radari gledali samo do granice ne bi nam ni trebali jer bi sve bilo prekasno obzirom na oblik Hrvatske.
 
  • Like
Reactions: 3alfa3 and Shepa
A zajedno sa radarima na Papuku, Psunju i Jarmini kod Vinkovaca vide sjeverno i istočno bar do pola Rumunjske (Karpata)...

Nego, da se vratim na temu, je li samo meni ovaj "stručnjak" po svemu sve više počinje ličiti na dr. Antu?
 
Radar sa Sljemena vidi do Budimpešte pa se ne radi o njihovih 7 minuta. Kad bi radari gledali samo do granice ne bi nam ni trebali jer bi sve bilo prekasno obzirom na oblik Hrvatske.
Nije poanta u dometu radara već u vremenu koje je potrebno da cjelokupan sustav reagira.
 
Nije poanta u dometu radara već u vremenu koje je potrebno da cjelokupan sustav reagira.
mislim da mozda nije problem ni u radaru,vec mozda u dezurnom koji je po struci mozda recepcioner,...