Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

zato jer ako si prezgodan, a drot nezgodan, isključi te iz prometa, pa se ti poslije žali mati, đaba ti je..
lako tebi kad si cijeli atestiran..
Ne moze te iskljucit iz prometa ako je vozilo tehnicki ispravno (tablica koja nije istaknuta ne znaci da je vozilo tehnicki neispravno).

btw, atestiran nisam, nemam niti jednu napomenu u prometnoj :D
 
Karlovačka cesta u Blatu, dionica duga cca 1,5 km - 20ak onih krvničkih ležećih, preko cijele ceste. Ubijaju. :cautious:
Nemoj mi te lezece ni spominjat. Isli smo na party tam u sumicu jankomir prije koji mjesec, i gledam navigaciju jer se ne snalazim voziti po Zg, naletio na prvi hupser tocno sam mislio da ce mi kotaci otpast na Corsi. Nerealno su visoki.
 
  • Like
Reactions: Dene
Ja imam vise filozofsko, a manje prakticno pitanje....

U zadnjih cca 150.000km na motoru (zadnjih godina cca 20.000km godisnje), dobio sam 2 kazne za prebrzu voznju: jednom me uhvatio drot laserom, drugi put GATSO kamera. Prvi put kazna bila 1000/500kn 2017. godine (platio na licu mjesta), drugi put 500/250 (2019. godina - platio online cim je dosla kazna, a dosla je kroz tjedan-dva. Negativan bod nikad nisam dobio od kad postoje, sto me zacudilo obzirom na ovu prvu kaznu, al tako je kako je.

Koliko bi puta bio zustavljen u cca 150.000km prijedjenih jer nemam tablicu da ju cijelo vrijeme nemam na motoru i koliko bi to kostalo, a zivim u ZG gdje je ipak veca koncetracija policije na cesti u odnosu na prosjek u HR? Btw, osim tih 2 zaustavljanja zbog prekrsaja, zaustavljen sam samo jednom jer je drotu bilo dosadno i nakon provjere dokumenata nastavio dalje. :mrgreen:
Jbg. Nisu svi sretni kao ti.
Dok sam bio mlađi/luđi pokojni otac je govorio da nitko nebi trebao plačati porez, kad bi svi plačali kazna kao ja.
Danas mi žena kada krečemo na put uvijek pita jesam li uzeo novaca sa sobom za platiti kaznu na licu mjesta.
Jednostavno sam magnet za caje.
Uredno se vozim u koloni po magistrali 4 po redu. Mene izvuče vani i naplati prekoračenje brzine. WTF!!!
Spuštam se u leru iz zajebancije na ulazu u grad, okine me laser, prekoračenje brzine.
Sam sebi sam naplatio kaznu u Crnoj Gori na POS aparatu, jer cajo nije znao rukovat s njime, u protivnom bi morao ići u grad 30 km tražit banku ili poštu.
7 puta dignuta dozvola, polagao ponovo zbog 9 kaznenih bodova (položio iz prve). Svaki put napuho.
Kako ćeš vozit motor, a da ne popiješ pivu dvije kad ohaneš?
 
Jbg. Nisu svi sretni kao ti.
Dok sam bio mlađi/luđi pokojni otac je govorio da nitko nebi trebao plačati porez, kad bi svi plačali kazna kao ja.
Danas mi žena kada krečemo na put uvijek pita jesam li uzeo novaca sa sobom za platiti kaznu na licu mjesta.
Jednostavno sam magnet za caje.
Uredno se vozim u koloni po magistrali 4 po redu. Mene izvuče vani i naplati prekoračenje brzine. WTF!!!
Spuštam se u leru iz zajebancije na ulazu u grad, okine me laser, prekoračenje brzine.
Sam sebi sam naplatio kaznu u Crnoj Gori na POS aparatu, jer cajo nije znao rukovat s njime, u protivnom bi morao ići u grad 30 km tražit banku ili poštu.
7 puta dignuta dozvola, polagao ponovo zbog 9 kaznenih bodova (položio iz prve). Svaki put napuho.
Kako ćeš vozit motor, a da ne popiješ pivu dvije kad ohaneš?


Ti si onda statisticka greska :D Jbg, da nema takvih kao ti, svi mi ostali bi to osjetili. Sorry sto se zajebavam na to, al, nemrem si pomoc (al suosjecam jer sam takav po prirodi).

Btw, i ja imam 1000kn uvijek (barem 10-15 godina) u prometnoj (ne za mito nego za kazne :D ). Svakih par godina promijenim novcanice da ne istrule, bolje platit na licu mjesta nego se zajebavat poslije s tim, barem za ove kazne koje se mogu na licu mjesta rijesit :D
 
Ti si onda statisticka greska :D Jbg, da nema takvih kao ti, svi mi ostali bi to osjetili. Sorry sto se zajebavam na to, al, nemrem si pomoc.

Btw, i ja imam 1000kn uvijek (barem 10-15 godina) u prometnoj (ne za mito nego za kazne :D ). Svakih par godina promijenim novcanice da ne istrule, bolje platit na licu mjesta nego se zajebavat poslije s tim, barem za ove kazne koje se mogu na licu mjesta rijesit :D
A jbg. Takav mi horoskop.
Nego glupo mi više. Evo nekidan na magistrali, peglam se iza jednoga renta cara 40 na sat i napokon na čistome preglednom dijelu (doduše puna crta), nikoga iz kontra smjera, lupnem nižu, izbacim se i sa jedno 80 pređem ga (ograničenje 50), kad iza parkiranoga kombija sa strane cajo sa laserom u sačekuši.
Zaleti se prema meni, ali se saplete i padne. Valjda ga iznenadio i ja kao mulac od 18 godina pobjegnem. Stanem nakon par km u prvu kafanu, sakijem motor, da ne naletim na kakvu sačekušu. Pijuckam pivu i mislim se, pa mila majko, bježim cajima sa 55 godina. Strašno!!!
 
A jbg. Takav mi horoskop.
Nego glupo mi više. Evo nekidan na magistrali, peglam se iza jednoga renta cara 40 na sat i napokon na čistome preglednom dijelu (doduše puna crta), nikoga iz kontra smjera, lupnem nižu, izbacim se i sa jedno 80 pređem ga, kad iza parkiranoga kombija sa strane cajo sa laserom u sačekuši.
Zaleti se prema meni, ali se saplete i padne. Valjda ga iznenadio i ja kao mulac od 18 godina pobjegnem. Stanem nakon par km u prvu kafanu, sakijem motor, da ne naletim na kakvu sačekušu. Pijuckam pivu i mislim se, pa mila majko, bježim cajima sa 55 godina. Strašno!!!


Onda je do lokacije, takav baksuz nije valjda nitko. ZG je zapravo po tom pitanju Meka: previse drugih koje se moze kaznjavat pa se provuces. Ali, ja se ne vozim po ZG motorom osim kad idem na djireve van ZG, pa tih par km po ZG odvozim relativno " normalno".
Cak se ne libim i provlacenja kroz kolone bilo da stoje ili se krecu sporo bez obzira, ko u Kaliforniji :D : svejedno policija, bilo u autu, na motoru, helikopteru :D Ali onako, "civilizirano, ne "divljacki"". I nikad problema. Ako vidim da drot na motoru ide medju kolonama na avenijama, ja za njim, niakd problema, ali, pustim da on to pocne i kad se rijesimo zastoja, u pravilu smo u prekrsaju brzine i on i ja i vozimo se bez problema. Ove u autima ni ne dozivljavam po pitanju voznje medju kolonama, za sad bez problema po tom pitanju.
 
  • Like
Reactions: neven
Ne moze te iskljucit iz prometa ako je vozilo tehnicki ispravno (tablica koja nije istaknuta ne znaci da je vozilo tehnicki neispravno).

btw, atestiran nisam, nemam niti jednu napomenu u prometnoj :D

onda ti je dečko odvjetnik..

ajmo se kladit, da pitaš sto drotova, da li si tehnički ispravan bez tablice, da će ti 80% reć da nisi..
 
  • Like
Reactions: Igor28
Jbg. Nisu svi sretni kao ti.
Dok sam bio mlađi/luđi pokojni otac je govorio da nitko nebi trebao plačati porez, kad bi svi plačali kazna kao ja.
Danas mi žena kada krečemo na put uvijek pita jesam li uzeo novaca sa sobom za platiti kaznu na licu mjesta.
Jednostavno sam magnet za caje.
Uredno se vozim u koloni po magistrali 4 po redu. Mene izvuče vani i naplati prekoračenje brzine. WTF!!!
Spuštam se u leru iz zajebancije na ulazu u grad, okine me laser, prekoračenje brzine.
Sam sebi sam naplatio kaznu u Crnoj Gori na POS aparatu, jer cajo nije znao rukovat s njime, u protivnom bi morao ići u grad 30 km tražit banku ili poštu.
7 puta dignuta dozvola, polagao ponovo zbog 9 kaznenih bodova (položio iz prve). Svaki put napuho.
Kako ćeš vozit motor, a da ne popiješ pivu dvije kad ohaneš?
Ima se,može se.🤭
 
onda ti je dečko odvjetnik..

ajmo se kladit, da pitaš sto drotova, da li si tehnički ispravan bez tablice, da će ti 80% reć da nisi..
ako drotovi ne poznaju zakon kojeg moraju sprovodit, njihva greska: na tehnickom prolazis bez tablice ako je sve drugo u redu
 
Jedino iz objesti da ti sjebu dan i ukradu vrijeme, al na tom izvanrednom tehnickom pregledu prolazis.
Zar nije bilo da ako te pošalju na izvaredan tehnički, a ti uredno prođeš, da policija plača taj pregled, a ne ti, jer je to bilo zbog njihove krive procjene?
Pakad im to rečeš, malo se zamisle oče li te slat ili ne.
Ili sam u krivu.
 
Zar nije bilo da ako te pošalju na izvaredan tehnički, a ti uredno prođeš, da policija plača taj pregled, a ne ti, jer je to bilo zbog njihove krive procjene?
Da, i dalje je tako, ali ti je sjebo dan i izgubio si vrijeme na to
 
  • Like
Reactions: Nero
Onda je do lokacije,
U DBK sa tri patrole blokiraju cijeli grad. Nema sporednih cesta kroz kvartove i oko zgrada. Cijeli promet je na 3 ceste u krug.
Trečinu grada DBK (cijeli dio iza povjesne jezgre) možeš samo jednom cestom ući i izači u krug (jednosmjerna). Nema alternative. Jedna patrola i svi koji su u noćnom izlasku, moraju proći tuda.
A sa prigradskim isto. Jedna jedina cesta za ulazak i izlazak iz grada (magistrala).
Mario ti je gore sve napisao.
Zato kad gledaš policijska izvješča, DBK uvijek ima najviše kazna po broju stanovnika.
Al i najmanje krađa auta i motora, jer lopovi nemaju kuda pobjeć. Granice su svuda okolo. Kao otok.
 
Al onda njega jebe zapovjednik smjene, a ovoga zapovjednik postaje, jer je izbio pare iz proračuna zbog krive procijene.
Nek se oni seksaju koliko hoce, tebe su u tom slucaju samo izjebali za vrijeme :D
 
Nije bitan papir niti da li prolazis. Drot ima to pravo jer po njemu tehnicki nisi ispravan i to mu je dovoljno da te iskljuci iz prometa.
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
Ne kužim kako bi bio tehnički ispravan ako nemaš tablicu na motoru nego u ruksaku. Piše u zakonu da si dužan imati registarsku oznaku jasno istaknutu na predviđenom mjestu na vozilu. Ako ti je "ispala" tablica onda ti je neispravan nosač tablice. Sve ovisi kak je murjak nadrkan i koliko mu se da zajebavati s motoristom, ko i CVH i STP, kak naletiš i kakav ti je horoskop za taj dan.