Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

Ako je u nekom kvartu gužva, logično je zatvoriti 1 prometni trak. Tako se gužva smanji. A i jeftinije je pripiturat asfalt nego učinit biciklističku stazu. Triba se prilagodit.
 
Da je bio svjestan posljedica, doselio bi k nama i vozio bezbrižno. Ovako je pokupio godinu i pol zatvora i trajno oduzimanje vozačke, kod nas bi sve rijeŔio legalno s 2000 kuna :mrgreen::mrgreen::mrgreen:.
 
  • Angry
  • Like
Reactions: neven and Feis123
Ako je u nekom kvartu gužva, logično je zatvoriti 1 prometni trak. Tako se gužva smanji. A i jeftinije je pripiturat asfalt nego učinit biciklističku stazu. Triba se prilagodit.
Na konkretnoj lokaciji ta traka nije bila previse bitna.
 
Ovo je straÅ”no!!! (n) - na celeru mu je pisalo 292 km/h a vjeÅ”tačenjem je utvrđeno da je stvarna brzina bila tek 263, jeli moguće da celer toliko laže!?!?
zub dva manje na prednjem lančaniku koji viŔe na zadnjem.... i leti.....
 
Mislim da imamo joŔ jednog "stručnjaka"...objaŔnjene zaŔto je otpalo kolo sa Pagani-a otkriva da je to u biti najobičnija kanta od auta
 
Mislim da je vozač Paganija prvo pogrijeŔio Ŕto nije odabrao pravo zanimanje kao dotični Goran Husinec (ko god taj bio) nego vozi **rani Pagani umjesto da je petparački filozof. Mogao je i on prepisivati tekstove za 24 sata. Da nije pogrijeŔio u životu, normalno.
 
  • Like
Reactions: Dene
  • Haha
  • Wow
Reactions: go-go and pikacu79
Činjenice su već utvrđene ali nije joÅ” za javnost Å”ta god pojedinci iz raznih HŽ firmi govorili novinarima jer žele svoju minutu u dnevniku, nit će bit danas tijekom cijelog dana. Ono Å”to je žalosno u cijelom sustavu je da dobar dio ljudi koji to istražuje sada i donijet će neke odluke, nije niÅ”ta stručniji po tom pitanju od MaruÅ”ića, to je naÅ”a realnost i zato je to tako kako je, moÅ” nabrojat na prste jedne ruke sposobne ljude u upravama i rukovodstvu svih HŽ firmi zajedno. U te dvije agencije koje su sad uključene su zaposleni ljudi od kojih većina nije stručna niti u jednom pojedinom polju željeznice u smislu da su radili kao inženjeri godinama na nečemu, većinom ili bili Å”efovi nakon pripravniÅ”tva ili bivÅ”i strojovođe i prometni fax iz zlatnog doba prometnog. Sad da ih se poreda i pita svakog da nabroji sve sigurnosne uređaje u vlaku, otpalo bi možda 20-30%, preostale da pitaÅ” kako ti uređaji trebaju funkcionirat, otpalo bi joÅ” 80% od preostalih.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Jbt zamislite da je lik na Kimovom mistu u Koreji. Letile bi nuklearke odavno.
 
  • Like
Reactions: Dene
Recite mi di ovo stavit


Mali je genetski otpad koji bi veterinarskim rijecnikom trebao biti neskodljivo uklonjen iz rasploda


I onda se cudimo odakle ovakvim kretenima o kojem je ova tema i otvorena municije za njihovo medijsko parizitiranje
 
I naravno evo radi imbecila ovaj kreten oped ispada iz pastete

Samo mi je ova faca jutros tribala da mi ubrza probavu

1663047685139.png