Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

Paaaaaaaaaa.,cak mi se ovaj dio cini OK...
 
Stručnjak ili nestručnjak sad je nebitno.Iako neodgovorno ponašanje vozačice,da je bila postavljena rampa ona bi se prisilno morala zaustaviti.A to što rampe nema opet ide pod tepih,bitno da raznorazni menadžeri u tzv.hrvatskim željeznicama imaju to što imaju.😎🍀
 
Jučer neki "stručnjak" s prometnog fakulteta na N1 je kazao kako jedna rampa, tj. postavljanje jedne rampe košta 200 tisuća eura !
A fali ih 500 u državi !

Kad putujem do Makedonije putem preko Crne Gore (barem 3), u Albaniji (barem 5) vidim mnoge pješačke nadvožnjake, a pogledajte što su učinili naši smradovi na državnoj cesti D8, nači jedinom cestom preko županije, i u to ulupili milijune !

https://dulist.hr/postavljeni-semafori-i-zavrsen-pjesacki-prijelaz-na-nuncijati/776535/
 
da nemamo njega za strucnjaka, ne bi imali nikog. sve bi mi sami morali tu na forumu:mrgreen:


Srki
Znaš da se ne pravdam s tobom ni na forumu ni live, al mišljenja sam da dio (bar za motore) koji bi forum ispljunuo, ne bi bio tako loš... u usporedbi sa doktorom života...
 
Jučer neki "stručnjak" s prometnog fakulteta na N1 je kazao kako jedna rampa, tj. postavljanje jedne rampe košta 200 tisuća eura !
A fali ih 500 u državi !

Kad putujem do Makedonije putem preko Crne Gore (barem 3), u Albaniji (barem 5) vidim mnoge pješačke nadvožnjake, a pogledajte što su učinili naši smradovi na državnoj cesti D8, nači jedinom cestom preko županije, i u to ulupili milijune !

https://dulist.hr/postavljeni-semafori-i-zavrsen-pjesacki-prijelaz-na-nuncijati/776535/
Koliko vidim, nema rasvjete kod pješačkog, to mi je najgore kada vozim noću i nailazim na pješački koji nije osvijetljen.
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Po nastupu uhljeba iz HŽ-a ispada da nama uopće nisu potrebne rampe. Ti MORAŠ poštivati znak stop. Najbolje da ih sve skinu i prodaju u staro zeljezo. To sta sve europske drzave osiguravaju svoje prelaze nema veze. U NL se rampa spusta 10 sec prie prolaska vlaka i 10 sec kasnie je vec podignuta. Ko ne virue mogu mu snimiti. Budale ulagale tolike pare,a dovoljan samo jedan znak.
Najzalosnie je sto nitko nece odgovarati...:cry:
 
Nenamjerno, i u pravu je. Ja se kod svakog pružnog prijelaza ponašam kao da rampe nema, jer mislim da postoji mogućnost da je neispravna. I to ne mala.
Tako i nastavi. '96-e me umalo pokupio vlak (u autu, kišica - noć). Rampe podignute, signalizacija ugašena.... Od tada i ja gledam po 2 puta obe strane.
 
Tako i nastavi. '96-e me umalo pokupio vlak (u autu, kišica - noć). Rampe podignute, signalizacija ugašena.... Od tada i ja gledam po 2 puta obe strane.
I o5 bi HŽ rekle da si sam kriv sta si virova rampi🙄
 
Blizu je bilo, ovaj svira iz lokomotive .... ja po plinu, srića je 4x4 bilo auto pa sam umakao. Samo znam da su mi se kolina tresla još neko vrime :mrgreen:
 
Tako i nastavi. '96-e me umalo pokupio vlak (u autu, kišica - noć). Rampe podignute, signalizacija ugašena.... Od tada i ja gledam po 2 puta obe strane.
Nisam imao takvo iskustvo, srecom, ali prijatelj je imao: dignute rampe, signalizacija ugasena, vlak protunjao i sto je najgore ,frend vozio kombi pa mu je preglednost bila losija nego u autu, a prilaz pruzi pod ostrim kutom i bocne stranice kombija mu zaklonile pogled: stao je za svaki slucaj i nagnuo glavu kroz bocni prozor kombija, vlak prosao, svi sretni. A moglo je bit zajebano :(
 
viš kak se može gledat kad se hoće

🤣


ja gledam na pruzi 7 puta sim tam, lagana paranoja


Srki
 
  • Like
Reactions: hondimir
Ja sam i na ovoj pogleda livo-desno!
 

Attachments

  • Pijana-pruga1-768x463.jpg
    Pijana-pruga1-768x463.jpg
    90.6 KB · Views: 0
U NL se rampa spusta 10 sec prie prolaska vlaka i 10 sec kasnie je vec podignuta. Ko ne virue mogu mu snimiti. Budale ulagale tolike pare,a dovoljan samo jedan znak.
Najzalosnie je sto nitko nece odgovarati...:cry:
Samo pola tj jedna strana ceste s jedne strane druga s druge tako da puno njih slalomuje izmedju rampi i prati pozornije vijesti pa pisi koliko ih godisnje zaglavi ;)
Valjda stede lovu da rampu stave preko cijel ceste :p