Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...


Biti ce jos takvih komentara....
Nazalost gotovo svakodnevno "dobivaju municiju"
Evo i danas:
 
Ja ne znam ko.tu budaletinu konstantno pita za misljenje. Valjda se novinari uopce ne trude pitat nekog drugog nego im po defaultu najlakse idiota nazvat, a ovaj jedva doceka.
Mdđutim najgore od svega je to što tom automatikom i zakonodavac radi. Pratim godinama sto samozvani strucnjak pise i dosta njegovih nebuloza vec primjenjuju u praksi. Najbolji primjer su duple.linije i obijesna voznja koje je spominjao prije dosta godina. Tako ce bit i sa ovim.
Jadna zemlja kad joj jedan frustrirani lik kroji zakone bez znanstvene osnove i pravog istrazivanja.
 
sto pljuvate po covjeku, motoristi mu svakodnevno davaju municije tako da s punim pravom puca iz svih orudja i kalibara.
ovaj sinoc je sigurno vozio po propisu!? ili je pokojnica sama skocila 40m u daljinu?
Ovaj thread je debilana

R.I.P.

P.S. Jadan je forum kad mu administrator postavlja ovakve besmislene teme.

Predlazem da izmjenite naslov u nesto kao ima li kraja nesrecama sa smrtnim ishodom u kojima sudjeljuju motoristi????
 
Last edited:
kraja nesrecama sa smrtnim ishodom u kojima sudjeljuju motoristi????
Nema, kao što ni nema kraja prometnim nesrećama uopće, kad ćeš bit administrator foruma, moći ćeš određivat šta i kako će se pisat, do tad možeš samo zamišljat da se daje municija idiotima poput Marušića jer da nema prometnih debil točno ne bi znao izračunat sigurnu brzinu vozila na nekoj cesti...
 
sto pljuvate po covjeku, motoristi mu svakodnevno davaju municije tako da s punim pravom puca iz svih orudja i kalibara.
ovaj sinoc je sigurno vozio po propisu!? ili je pokojnica sama skocila 40m u daljinu?
Ovaj thread je debilana

R.I.P.

P.S. Jadan je forum kad mu administrator postavlja ovakve besmislene teme.

Predlazem da izmjenite naslov u nesto kao ima li kraja nesrecama sa smrtnim ishodom u kojima sudjeljuju motoristi????
@jjoey : nije problem u pojedinačnoj nesreći. Problem je u stavovima poput tvog i generaliziranju. Deset puta više ljudi na biciklu, pješaka i motorista nastrada pogreškom vozača automobila pa se ne diže hajka i ne demoniziraju vozači automobila. Nemaš što braniti onog diletanta s prometnog. On je dao značajan doprinos ovom prometnom kaosu koji imamo. (vjerojatno je wannabee biker ili mu je biker oteo komada u mladosti pa je ostao jalan)
Razumijem tvoju frustraciju, ali koliko vidim i ti si podlegao generaliziranju, a time i udaljavanju od rješenja problema.
Ostalo ti je Sticky dobro rekao.
 
imam pametnijeg posla nego biti administrator po forumima, a vi kao utjecajni clanovi jednog utjecajnog foruma koji predstavlja citavih 2% motorista u Hrvata daj nekoliko konstruktivnih prijedloga i rjesenja, izadji s njima u javnost, sabor, pisi novinarima, Stankovicu (samo mu nemoj spominjat frizuru), Marusicu, j..i m..er profesorima na prometnom fakultetu i njihovim simulacijama i kalkulacijama.
Objasni ti njima zasto dvije trake nisu dobre, cemu obijesna voznja, zasto slike iz kamera ne urede photoshopom jer su vozacima zubi zuti, reci ti njima da su ogranicenja preniska, najmanje 90 po gradu je je tako sigurnije.

Ovako kukavicki pljivat po covjeku, bez obzira jeli to zasluzio, u najmanju ruku nije u redu i nema nikakve svrhe niti koristi
 
@jjoey : nije problem u pojedinačnoj nesreći. Problem je u stavovima poput tvog i generaliziranju. Deset puta više ljudi na biciklu, pješaka i motorista nastrada pogreškom vozača automobila pa se ne diže hajka i ne demoniziraju vozači automobila. Nemaš što braniti onog diletanta s prometnog. On je dao značajan doprinos ovom prometnom kaosu koji imamo. (vjerojatno je wannabee biker ili mu je biker oteo komada u mladosti pa je ostao jalan)
Razumijem tvoju frustraciju, ali koliko vidim i ti si podlegao generaliziranju, a time i udaljavanju od rješenja problema.
Ostalo ti je Sticky dobro rekao.
od svoje 15te godine, dakle evo vec preko 30 godina, sam imao najmanje jedan motocikl u garazi. trenutno ih imam 4 tako da znam dobro o cemu pricam. Nigdje i nikad nisam rekao da se slazem s Marusicem ali naslov teme je u biti poziv na vrijedjanje i pljuvanje po jednom covjeku.
A svaka medalja ima dvije strane, zar ne?
 
  • Like
Reactions: Luke

jjoey neisplati se raspravljat, budes vidio kad se nakaci jos pametnjakovica 🤣​

 
Zašto je problem da netko kaže za Marušića da je idiot kad je čovjek teški idiot?
Prometni stručnjak koji vidi jedino problem u brzini a ne vidi sve druge probleme.

daj zagrij tu zicu izmedju usiju i reci u cemu je problem ako nije u brzini?
Ako je ograniceno 60 nemos vozit 150 i vise pa se zalit na los asvalt, baka na pjesackom,biciklisti....
 
Prvo nek srede ceste i asfalt. Tj cijelu infrastrukturu pa ce sve bit sigurnije. Hocemo novi asfalt po gradovima da mozemo zakocit ako zatreba✊🏻 A to sto je motor bio 100 m udaljem nista cudno ako klizi bocno, klizi kao po ledu. Da ga gurnes nogom klizio bi 10 metara. Jos ako se nastavio gibat na kotacima bez vozaca mogao je i kilometar otic.
 
Prvo nek srede ceste i asfalt. Tj cijelu infrastrukturu pa ce sve bit sigurnije. Hocemo novi asfalt po gradovima da mozemo zakocit ako zatreba✊🏻 A to sto je motor bio 100 m udaljem nista cudno ako klizi bocno, klizi kao po ledu. Da ga gurnes nogom klizio bi 10 metara. Jos ako se nastavio gibat na kotacima bez vozaca mogao je i kilometar otic.

slazem se i jos bi dodao da na duzim stajanjima na semaferu obavezno budu grijaci za gume (y)
 
daj zagrij tu zicu izmedju usiju i reci u cemu je problem ako nije u brzini?
Ako je ograniceno 60 nemos vozit 150 i vise pa se zalit na los asvalt, baka na pjesackom,biciklisti....
Rupe u asfaltu,loše riješena raskršća...
Da bar imaš žicu u glavi pa bi shvatio ovako s praznom glavom ti je teško
 
  • Like
Reactions: Tibor
Ja mislim isto da nitko ne smije voziti po gradu 150 i ako mu se nešto desi pri toj brzini u gradu sam si je kriv ali ima toliko toga što bi trebalo popraviti u prometu a ako je stručnjak i ima priliku o tome pričati na TV trebao bi o tome pričati ali očito ne vidi ništa osim brzine
 
  • Like
Reactions: ZP1993 and Švabo
Ne znam za St ali pretpostavljam da je kao i u Ri ali za Ri bi ti mogao cijeli dan nabrajati primjere svih raskršća koja su loše riješene. Imaš jedan kružni koji je tako glupo riješen da svaki dan bude bar jedan sudar u njemu. Ali eto niti riječ o tako nečemu od nijednog prometnog stručnjaka