Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

ubacivas mi u usta nesto sto nisam rekao!

ako nemozes promijeniti sistem moras se prilagoditi ili te sistem prozvace i ispljune ako imas srece. ako nemas proguta
po tvojoj logici na dobrim cestama bez rupa i vodoskoka, npr u Njemackoj ili Austriji, nema prometnih nesreca uzrokovanih brzinom? Tamo je sve super i sve5, motoristi ne ginu?
Fiziku je nemoguce pobijediti, jebena je to znanost a ovdje na forumu vlada jos jebenija filozofija

Pitanje, koliko stranih motorista godisnje prodje kroz Lijepu nasu koji voze po istim cestama i istom asfaltu koji nista nevalja. A u njih doma je asfalt bolji nego na Grobniku. Po forumskoj logici stvari oni bi u HR trebali ginuti ko macici ali jeli tako.!?
U kojem omjeru stranci sudjeljuju u prometnim nesrecama o odnosu na domace vozace? Slozit cete se svi da tu jebeno vodimo, nece nas nikad dostici.
Jesu li bolji vozaci? bolja oprema? bolji motori? bolje gume?
Nista od navedenog, Hrvati znaju, umiju i imaju bolje ali nemaju nesto sto se zove prometna kultura.

Dok to ne shvatimo RIP i slicne teme ce biti najcitanije na ovom forumu
Pogledaj sve izjave dotičnog i biti će ti jasno zašto imamo to mišljenje o njemu,to nema veze sa ovom zadnjom situacijom u ZG ili s bilo kojom situacijom posebno nego općenito s njegovim mišljenjem. Slažem se s tobom u većini ovog napisanog ali samo jedna stvar,kad već spominjemo njemačku,kod njih je za puno nesreća cesta navedena kao uzrok, barem kao neki postotak uzroka nesreće, kod nas nije nikada a mislim da su njihove ceste bolje od naših. Zašto taj prometni stručnjak ne kaže nešto o tome?
 
Ajme koje preseravanje, vani nitko ne vozi brzo,drugi su kulturniji od nas bla bla
Jel izađete vi sad po ljetu kamo iznad vaše kuće pa da vidite malo kako se ti kulturni europejci ponasaju i kako voze.
Probaj se u Austriji vozit tako, imam od kuma prijatelja čiji bratić je dignuo motor na zadnji kroz grad i policija ga je uhvatila, odrezala mu jaja, motor su zapalili na trgu, njemu su ženu izjebela 3 crnca samo za primjer, e tako je u Austriji i Njemačkoj, majke mi
 
Pogledaj sve izjave dotičnog i biti će ti jasno zašto imamo to mišljenje o njemu,to nema veze sa ovom zadnjom situacijom u ZG ili s bilo kojom situacijom posebno nego općenito s njegovim mišljenjem. Slažem se s tobom u većini ovog napisanog ali samo jedna stvar,kad već spominjemo njemačku,kod njih je za puno nesreća cesta navedena kao uzrok, barem kao neki postotak uzroka nesreće, kod nas nije nikada a mislim da su njihove ceste bolje od naših. Zašto taj prometni stručnjak ne kaže nešto o tome?
pa pitaj njega, pokreni diskusiju, peticiju, mijenjaj zakone.
Ja priznajem da ne mogu ali imas moj glas i potporu u svemu.
 
Ajme koje preseravanje, vani nitko ne vozi brzo,drugi su kulturniji od nas bla bla
Jel izađete vi sad po ljetu kamo iznad vaše kuće pa da vidite malo kako se ti kulturni europejci ponasaju i kako voze.
Probaj se u Austriji vozit tako, imam od kuma prijatelja čiji bratić je dignuo motor na zadnji kroz grad i policija ga je uhvatila, odrezala mu jaja, motor su zapalili na trgu, njemu su ženu izjebela 3 crnca samo za primjer, e tako je u Austriji i Njemačkoj, majke mi
kako god da voze kulturniji su od nas, htjeli vi to priznati ili ne
 
  • Wow
  • Like
Reactions: Nino777 and DamirK
kao god da voze kulturniji su od nas, htjeli mi to priznati ili ne
Jesu jesu, 2 put kad sam prolazio po autoputu kroz austriju sam vidio tu kulturu na svoje oči, a fala bogu gledam ju zadnjih 15godina koliko izlazim vani kako se ponašaju i kad popiju kad su kod nas, nema većih bahatih govnara od Austrijanaca.
Ali dobro, mi rvati najvise volimo srat po sebi i divit se kretenima iz tzv Zapada.
 
A bemu, pri vrhu smo po smrtnosti
Screenshot_20210626-130434_ezPDF Reader(1).jpg
 
Jesu jesu, 2 put kad sam prolazio po autoputu kroz austriju sam vidio tu kulturu na svoje oči, a fala bogu gledam ju zadnjih 15godina koliko izlazim vani kako se ponašaju i kad popiju kad su kod nas, nema većih bahatih govnara od Austrijanaca.
Ali dobro, mi rvati najvise volimo srat po sebi i divit se kretenima iz tzv Zapada.
ma imas ti pravo, divi se sebi a seri po svima njima. luzeri

my day is over, day-rate in the pocket. Stay safe and see you tomorrow
 
stanje na nasim cestama, kao i vozaci, su odraz stanja u drzavi..kako drzavi nema pomoci, nema je ni nama..sve je koliko imas u glavi, ni vise ni manje..meni su rekli da moj TDM ide 220km/h..imaju dva, tri pravca po ovim pripizdinama di znam potegnit do 160,na par sekundi..i tada kontam da mi moze divlja svinja izletit i da ce mi dicu starci morat hranit..vidjam likove, a i vozio sam se sa takvima, koji idu priko svih ogranicenja, bilo razuma ili brzine..stiscu po gasu di bi normalan kocija,produ u gasu na metar od pjesaka..vecina ih je na cesti totalno iskljucena, bez grama mozga,u biti retardirana..iman priku s kojim do ZG na autoputu imam 5 puta poginiti, covik uopce nije u voznji, ali nikad..ima bolesnih, starih, ne talentiranih, bahatih, ludih,sporih, brzih..al najgori su ovi sta se niceg ne boje, misle samo na sebe i kontaju meni ne moze bit nista.. i zato se danas vozin sam..
 
Gle nije stranac kulturan jer dolazi iz napredne europe nego ih brajo lupaju po đepu ali vrlo brzo poprime nase manire kad vide da je divlji zapad.

Marušić je apsolutni degenerik koji lupa stvari napamet. Isto tako kao sto je ministar ribarstva i ostaloga obicno sa kontinenta a ne onaj tko mozda zaista poznaje tematiku, generalno nije bitno odakle ali obicno nemaju mrtve veze o onome sto rade.
 
pa pitaj njega, pokreni diskusiju, peticiju, mijenjaj zakone.
Ja priznajem da ne mogu ali imas moj glas i potporu u svemu.
Ne mogu ni ja mijenjat zakone.
A s njim,da i mogu,nema smisla ulaziti u diskusiju jer čovjek tupi samo o jednom jer je jednostavno idiot
 
  • Like
Reactions: ZP1993
pokreni diskusiju, peticiju, mijenjaj zakone.
Ja priznajem da ne mogu ali imas moj glas i potporu u svemu.
Ovo prvo mozemo😂 a za ostalo prihvacam dozu licemjerja sa svoje strane. Medutim, postoje profesionalci i institucije koje se time moraju baviti. To im je posao i za to su placeni. Necemo se sigurno sloziti u svemu ali ok, to je zivot i morat cemo prihvatiti premda bi bio red da se pita i nas koji ne vozimo karavane za kujac palac i ne smatramo velikim uspjehom nedavno glorificiranu tablu s natpisom "Dionica zahtjevna za motocikle". 😂