Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

Vjerojatno bi se dala povuć paralela s prodajnim rezultatima.
Izumiranje vrste, bez prirodnog prirasta.

A bilo bi zanimljivo naći i te podatke o prodaji motocikala kroz duži period, moguće da ima i tu nešto.
 
I jos nesto za te strance.... prvo Slovenci, vise ih je na nasim cestama nego nas. Nisam bas primjetio da na magiji ne vole malo vise po gasu. I to je po meni ok, jure ali ne divljaju. Talijani i Austrijanci, ciji vec je Juzni Tirol😂, pogledajte njihove forume nakon vikenda. Pa svaki passo im je kao nas Karlobag ili Plominka, bas nikakve razlike. Sve u svemu, rekao bih da se jako dobro voze za nekoga tko je stalno u ogranicenju. :mrgreen:
 
kako god da voze kulturniji su od nas, htjeli vi to priznati ili ne


Stojim maloprije na semaforu iza skuteriste i profiltrirali smo se na pocetak. Prvo auto švabskih tabla i vidi se da nije balkanskog podrijetla nego bas se vidi da je stranac...uglavnom skoro je skinio skuteristu kad je krenuo samo da ga ovaj ne predje... tako da kulturu zajebi.

NJIHOVA JEDINA KULTURA JE NOVČANIK A AUSTRIJSKI POLICAJCI SU GORI OD HITLERA.
 
Ovo prvo mozemo😂 a za ostalo prihvacam dozu licemjerja sa svoje strane. Medutim, postoje profesionalci i institucije koje se time moraju baviti. To im je posao i za to su placeni. Necemo se sigurno sloziti u svemu ali ok, to je zivot i morat cemo prihvatiti premda bi bio red da se pita i nas koji ne vozimo karavane za kujac palac i ne smatramo velikim uspjehom nedavno glorificiranu tablu s natpisom "Dionica zahtjevna za motocikle". 😂
Meni su super te table, sad znam kad trebam promijeniti setup ovjesa :mrgreen:
 
  • Haha
  • Like
Reactions: DamirK and Dene
Stojim maloprije na semaforu iza skuteriste i profiltrirali smo se na pocetak. Prvo auto švabskih tabla i vidi se da nije balkanskog podrijetla nego bas se vidi da je stranac...uglavnom skoro je skinio skuteristu kad je krenuo samo da ga ovaj ne predje... tako da kulturu zajebi.

NJIHOVA JEDINA KULTURA JE NOVČANIK A AUSTRIJSKI POLICAJCI SU GORI OD HITLERA.
Super, otvorio si mi oci.
Ajmo mi zajebat Marusica i pokrenuti inicijativu za povecanja kazni za sve, a pogotovo za motoriste. Prijedlog je za raspravu ali ja bih poceo sa dodavanjem jedne 0 (nule) na postojece, da nam bude lakse za racunat.
To je izgleda jedinin nacin za povecanje prometne u Hrvata, tragicni primjer od nocas je najbolji povod za takvu akciju.


Ajmo RR ekipa
 
Super, otvorio si mi oci.
Ajmo mi zajebat Marusica i pokrenuti inicijativu za povecanja kazni za sve, a pogotovo za motoriste. Prijedlog je za raspravu ali ja bih poceo sa dodavanjem jedne 0 (nule) na postojece, da nam bude lakse za racunat.
To je izgleda jedinin nacin za povecanje prometne u Hrvata, tragicni primjer od nocas je najbolji povod za takvu akciju.


Ajmo RR ekipa
To uopće nije bio motorist. Ne želim uopće izreći što mislim o takvima. Da ja uzmem avion i zaletim se u zgradu trebalo bi sve pilote kazniti ?
Nemoj, molim te, koristiti ovu strašnu tragediju za oslobađanje svojih ideja.
 
Nema kod nas prometne kulture, mislim ima, ali se ona pojavi u Hrvata čim prijeđu slovensku granicu, to je kod nas izvozni proizvod. Probajte popeglati gume u Austriji ko kod nas ili u Madžarskoj? Probaj proletiti kroz naselje 150-200 km/h vani, ne zovu za savjete bezveze tog Marušića jer kod nas ima previše pilota na dva kotača a premalo vozača. Nek pojedinci i dalje divljaju, lajkajte im video uratke i slike, budemo još malo omraženiji u populaciji. I kad ti dijete u naselju izleti iz dvorišta i počistiš ga sa 150+, dijete je krivo što vozač nije mogao stati jer je bio loš asfalt? Vidim dvije struje, piloti vs normalni ljudi, jedino su piloti glasniji (valjda zbog auspuha) 😁😁
Za razliku od prometne kulture kod stranaca,koji se okreću usred zavoja na cesti,preko punih linija,stanu nasred ceste kad nisu sigurni gdje trebaju ići...
 
Koga se vidi na kolinu u zavoju odmah doživotna !!!
Za silovanje 6 miseci robije ali za kolino doživotna nema milosti 👍🏻👍🏻
 
  • Like
Reactions: Dene and Igor28
nigdje nije opasno za motoriste kao u Njemačkoj. ta bahata bezobrazna stoka namjerno izgurava motoriste u slučaju da ga želiš prijeći dok stoji i čeka na semaforu. kad se proguram na početak pola ih iz podivlja. ako kreneš prestizavat kolonu koja stoji, i ovi iz tvoje i iz suprotne će krenut autom na tebe.

i da bude jasno, 90 % Nijemaca NE ZNA vozit auto, u svakom selu, po našim standardima, ima najmanje 10 crnih točaka za sve koji su u prometu, a za motore duplo više. promet je u gradovima jebena katastrofa, sve je izračunato da koči promet, voziš se od semafora do semafora u nedjelju ko Bozanić kad šprica po kućama

Marušić očito zna kakva su vani pravila za motore, ovo kaj on priča postoji u mnogim zemljama. konkretno u DE, represija koju rade prema motorima je nevjerojatna. od brzine do skidanja tablice usred ničega zbog vizira na motoru koji nema TÜV. zabrane voznje po nekim cestama za vikend, do ograničenja buke zbog kojih neki serijski motori sa serijskim motorima ne smiju na cestu.

dakle lagano se pripremite na teror, ubrzo i u HR stize kretenizam



Srki
 
Ma nema frke Srki tu je Hrvatski moto savez koji ce promtno djelovati 😂😂🙈🙈🙈🙈🙈
 
  • Like
Reactions: Dene
Za razliku od prometne kulture kod stranaca,koji se okreću usred zavoja na cesti,preko punih linija,stanu nasred ceste kad nisu sigurni gdje trebaju ići...
Je, jučer na Lazu se lik okretal usred zavoja, talijanske tablice. I ono gle čuda, poznata mi faca iz viđenja, naš baustelus domesticus došao iz Italije na godišnji pa čim pređe granicu kaj da si pesa pustil s lanca. Isti kiki masa auta kod nas sa stranim tablicama, nije nikom palo na pamet koji broj "naših" i iz okolnih nam zemalja radi sranja po našim cestama. Čeha nikad nisam videl da baci PET flašu ili limenku kroz prozor na autoputu, ali "Austrijanca" i "Švajcarca" više puta.
 
Ma nema frke Srki tu je Hrvatski moto savez koji ce promtno djelovati 😂😂🙈🙈🙈🙈🙈
Oni su sportska organizacija za motosport. Nema moto saveza , barem ja ne znam za takav. Nema nečeg poput HAK-a. Možda to i govori o tome kakvo je stanje.
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Je, jučer na Lazu se lik okretal usred zavoja, talijanske tablice. I ono gle čuda, poznata mi faca iz viđenja, naš baustelus domesticus došao iz Italije na godišnji pa čim pređe granicu kaj da si pesa pustil s lanca. Isti kiki masa auta kod nas sa stranim tablicama, nije nikom palo na pamet koji broj "naših" i iz okolnih nam zemalja radi sranja po našim cestama. Čeha nikad nisam videl da baci PET flašu ili limenku kroz prozor na autoputu, ali "Austrijanca" i "Švajcarca" više puta.
upravo se o tome i radi, briješ odma da je „naš“ i da se tak ne ponaša negdje vani. upravo suprotno, TAKO se ponašaju vani svi pod normalno, samo kaj ti misliš da je kod nas najgore. svaki švabo misli da je njegovo pravo i dužnost zaustaviti nekog na motoru koji po njegovom radi prekršaj. i ako te udari najmjerno dok prolaziš lagano kraj njega na semaforu, murija će još biti na njegovoj strani. to se u HR nikad neće desit, još ti se ljudi miču desno kad vide motor na prolazi između kolona


Srki
 
Je, jučer na Lazu se lik okretal usred zavoja, talijanske tablice. I ono gle čuda, poznata mi faca iz viđenja, naš baustelus domesticus došao iz Italije na godišnji pa čim pređe granicu kaj da si pesa pustil s lanca. Isti kiki masa auta kod nas sa stranim tablicama, nije nikom palo na pamet koji broj "naših" i iz okolnih nam zemalja radi sranja po našim cestama. Čeha nikad nisam videl da baci PET flašu ili limenku kroz prozor na autoputu, ali "Austrijanca" i "Švajcarca" više puta.
Ti iz Zagorja meni pričaš kako se ponašaju stranci kod nas?
Ne znam koliko ti imaš prilike vidjeti stranca ali siguran sam da ih je na obali više i da se ponašaju kao kreteni u prometu
 
Priče kako se vani kulturno vozi su priče za malu djecu. Po Alpama se pegla kao da nema sutra sa jedinom razlikom da se u selima uspori, obično zato jer su kamere na ulazu, sredini i izlazu iz sela. Namjerno ističem Alpe jer su neki pandan omiljenim dionicama u HR.
Isto tako priče kako su naši vozači kulturni čim pređu granicu su više posljedica komunizma kada su kazne kod nas bile mizerne u odnosu na inozemstvo, nego realno stanje.