Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

Mene davno učili da ne ulazim u križanje ni na zeleno ako nisam siguran da ću moći na zeleno ili žuto i izaći iz istoga. Druga je istina da u ta davna vremena nije bilo niti 10% današnjeg prometa na cestama i kad bi svi išli strogo po propisima protočnost prometa na križanjima bi vjerojatno osjetno pala.
To je već sasvim druga priča...
 
Članak 20.
(1) Semaforu se može dodati dopunsko prometno svjetlo u obliku zelene svjetleće strelice
ili više takvih znakova.
(2) Dopunska svjetla iz stavka 1. ovoga članka smještaju se s odgovarajuće strane
prometnog svjetla i to na visini na kojoj se nalazi zeleno svjetlo.
(3) Iznimno od odredbe stavka 2. ovoga članka, dopunsko prometno svjetlo u obliku zelene
svjetleće strelice za skretanje ulijevo može biti postavljeno kao zasebno prometno svjetlo
za izlazak iz raskrižja.

:mrgreen:

Mea culpa, sad je kristalno jasno i u slucaju brke na motoru na Sveticama, ima se na sto pozvat (y)
 
Postoji još jedan mali problem , navigacija , točnije, kad NE RADI radi izgubljenog signala .
Tad su ljudi spremni na svakakve gluposti. Stajanja u kružnom toku , okretanja na križanju , vožnje u rikverc, bez obzira na kojoj je udaljenosti auto iza tebe.
Nagledala sam se stvarno svega.
 

Sad je na redu psiholoska kriza.😂 Ali ok, takve izjave imaju vise smisla od one budaletine bez obzira sto je promet pojacan nekoliko puta i sto ovo kao vrijeme godisnjih je duplo veci stres od negodisnjih odmora.😊
 
Gdje čupaju te stručnjake koji tak pametno AnaLiziraju situaciju? Lik vozi trajekt i prenosi svoja iskustva s mora na kopno?
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Žalosno je kada se daje prostora "stručnjacima" koji na razini logike osobe s mentalnom retardacijom slažu konstrukcije kojima opravdavaju svoja izlaganja. Zato najviše zamjeram medijima koji odlučuju pozivati ovakve nadristručnjake. Obzirom da znam kako ide s vlasništvom nad medijima - ne čudi jer su u hr mediji u svrhu manipulacije a ne izvještavanja. Nekad prije bi se oko toga živcirao, a sad - "psi laju, prolaze karavane " KGJ . Vozim se , pazim na sebe i druge ( pazim na radare :mrgreen: )
 
Žalosno je kada se daje prostora "stručnjacima" koji na razini logike osobe s mentalnom retardacijom slažu konstrukcije kojima opravdavaju svoja izlaganja. Zato najviše zamjeram medijima koji odlučuju pozivati ovakve nadristručnjake. Obzirom da znam kako ide s vlasništvom nad medijima - ne čudi jer su u hr mediji u svrhu manipulacije a ne izvještavanja. Nekad prije bi se oko toga živcirao, a sad - "psi laju, prolaze karavane " KGJ . Vozim se , pazim na sebe i druge ( pazim na radare :mrgreen: )
Pa, najnoviji primjer je panika oko stupova petlje na Slavonskoj aveniji u ZG. Petlja je postavljena na stupove, a izmedju su klizni lezajevi zato da uslijed grijanja i hladjenja petlja moze setat, a ne napinjat konstrukciju. I sve novine drame kak se stvar pomakla, komentari ispod clanaka kak bu se to srusilo itd..... Jbg, u takvom svijetu zivimo
 
Sve je postalo click bait, a neki moroni to još pokušavaju prodati kao sadržaj uz pretplatu :mrgreen: :mrgreen:. Evo slikalo i Ivanu Paradžiković s električnim čekićem kako adaptira stan. Poslije se svi čude kad se nešto sruši. Totalno smo izgubili kompas o vrijednostima u društvu. Onima koji poznaju matematičku teroriju kaosa bit će jasno ako kažem da se ne isplati popravljati i kočiti ovakve trendove - bolje je pustiti da to čim prije kulminira i završi. Davno smo prošli točku bez povratka.
 
Pa, najnoviji primjer je panika oko stupova petlje na Slavonskoj aveniji u ZG. Petlja je postavljena na stupove, a izmedju su klizni lezajevi zato da uslijed grijanja i hladjenja petlja moze setat, a ne napinjat konstrukciju. I sve novine drame kak se stvar pomakla, komentari ispod clanaka kak bu se to srusilo itd..... Jbg, u takvom svijetu zivimo
treba dobar rat
 
Sve je postalo click bait, a neki moroni to još pokušavaju prodati kao sadržaj uz pretplatu :mrgreen: :mrgreen:. Evo slikalo i Ivanu Paradžiković s električnim čekićem kako adaptira stan.
Ponavljam se ali... svojedobno je, bila neka tema o motorima i nesrecama na TV i htjeli su pozvati urednika Moto Pulsa pa kad je iznio svoje stavove nisu ga zvali u emisiju. Jbg, nije bio zanimljiv jer normalan. 😄 I tako se otvara prostor za idiota Marusica i slicne.
Nego, tetu sam vidio u birtiji nedavno, sjedila je pored mene i prvo nisam skuzio tko je ali sam skuzio da je dobra.😂