Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

Srne su rijetko glupe životinje, stoji na livadi uz cestu s kontra strane, vidim ju i zakočim na 20ak očekujući da će istrčati, vidim da i dalje stoji di je bila i prestanem kočiti kad eto nje skok preko pola ceste i puni trk ravno pred auto
Ma on je to govorio iz svoje perspektive
 
  • Like
Reactions: BM0021
Covjek non stop prica gluposti koje nemaju veze s realnoscu. Ili je iskompleksiran ili iz nekog drugog razloga zeli skrenut paznju na sebe. E sad ako je uvjeren da te njegove tvrdnje nesto znace i doprinose drustvu u pozitivnom smislu onda je to problem sa zdravim razumom i trebao bi strucnu pomoc. A ako je zbog financijskih intreresa onda je najobicniji sljam jer koristi ljudske nesrece za svoje interese. U svakom slucaju treba ga maknut sa scene bilo ignoriranjem ili diskreditiranjem i to za dobro svih nas.
 
on uspoređuje srninu inteligenciju prema svojoj i kad to dvoje usporedite srna je super inteligentna životinja
zakljucak je da bi srne strebalo zaposliti da kontroliraju brzinu i ispusuju kazne... jebo me pas ako bi ovo Monty Python smislio sto ova budala uspije i još to plasira po medijima
 
Srne su rijetko glupe životinje, stoji na livadi uz cestu s kontra strane, vidim ju i zakočim na 20ak očekujući da će istrčati, vidim da i dalje stoji di je bila i prestanem kočiti kad eto nje skok preko pola ceste i puni trk ravno pred auto
Citam ovo... https://autoportal.hr/aktualno/prom...M1_8qzojsicoXDW9EhKhsCtrbfLOuOL3Tsnce5aXaXWa4 ... Ne znam da li je ikad naletio na srnu ili vepra, mislim da nije. Akrap grmi na kilometar ali oni idu i ne staju. Mozda misli na srne na Brijunima..
 
Godina 2001,mjesto događanja Dereza kraj Čazme, vozilo mercedes 190d ona prva verzija sa 60 konja, brzina oko 65km/h i ta inteligentna životinja iskoči iz šumarka pravo meni na haubu, nisam stigao dirnut kočnicu a ona nije stigla dirnut asfalt. Slomljen far, zmigavac, hauba, šajba. Naravno ja sam bio kriv po onom članku nisi prilagodio brzinu...
 
  • Like
Reactions: ZP1993 and SpoRRi
neki dan glupa srna trči uz mene na motoru, ja po cesti ona sa strane po njivi, i jeba joj pas mater oće bit brža da more skrenut pred mene da pređe cestu. i tak jedno 4-5 sek mi jurimo jedan kraj drugog i da nisam malo zabremzal ravno bi me pogodila u prednji kotač

tak nekaj glupo ne postoji, osim b0dul i možda Moon



Srki
 
Ma te njegove srne gledaju prometne znakove, imaju laser i mjere, pa kad si prebrz: hop :mrgreen:


...jer srna je inteligentna životinja te rijetko iskače pred vozilo koje se kreče dozvoljenom, odnosno prilagođenom brzinom.
Ponovno citam clanak i dalje ne mogu vjerovati da si netko moze dozvoliti u kao strucnom osvrtu napisati takvu glupost.
 
  • Like
Reactions: ZP1993
Čitao i ja jučer s njevjericom... Nadam se da obitelj stradalih nije čitala. Degutantno.
 
fino ih je namočila ekipa u komentarima na službenim objavama... čak je Željko i odgovarao na dosta komentara, ali kad bi skužio da mu idući odgovor ne ide u prilog bremza...
ono kaj mene tu brine, jesmo li fakat postali društvo, gdje, jedni svijet oko sebe posmatraju kroz doslovno tumačenje zakona, dok je druga skupina ljudi zbog "pokušaja" racionalnijeg i realnijeg, da ne kažem jednostavnijeg načina razmišljanja zakinuta za neku vrstu plasiranja svog glasa.
Husinec tamo navodi da je 100% slučajeva udara u srnu bilo rezultat prekomjerne brzine (po njegovom), ja tu povlačim sljedećih par pitanja... koja je statistika tih nesreća, starost vozača, tip vozila, da li su u datom vremenu na datim područjima bile kontrole brzina, prisutnost usporivača prometa itd itb.
S obzirom da je dosad najčešće korištena aktivna mjera za smanjenje brzine vozača policijski nadzor brzine, ne dirigira li to po njegovom eliminatornom tipu razmišljanja da je i najmanje efikasan, i kojim modelom bi se moglo, po mogućnosti pasivno, smanjiti brzina kretanja vozila (ne daj bože poboljšavanja spremnosti i sposobnosti vozača)!?
 
neki dan glupa srna trči uz mene na motoru, ja po cesti ona sa strane po njivi, i jeba joj pas mater oće bit brža da more skrenut pred mene da pređe cestu. i tak jedno 4-5 sek mi jurimo jedan kraj drugog i da nisam malo zabremzal ravno bi me pogodila u prednji kotač

tak nekaj glupo ne postoji, osim b0dul i možda Moon



Srki
Tek sad vidio post. A srki srki nije to bila srna to si bio ti u ogledalu🤦🏻‍♂️.
 
jbg, Slovenci si mogu priuštit skretanje udesno pod crvenim, ajd zamisli usporedbe nas i njih... tamo tako nešto odobre zbog prosječnih vozača, kod nas Marušić i Husinec stručnjaci... o majku ti j....
 
odgovor na postavljeno pitanje iz naslova - nema.


Zanimljivo, piše se u članku o snažnim automobilima, starim nesigurnim automobilima, lošim prometnicama.... Ali nigdje ne spominje ovu činjenicu:

"Kako neslužbeno doznajemo, vozio je 15-godišnji maloljetnik, jedan od putnika ima 14, a ostala trojica po 17.

Navodno su bili u automobilu marke Renault bez registarskih oznaka, a vozilo nije imalo niti valjanu prometnu dozvolu."


To je sa dnevnik.hr

I po njemu bi postavljanje više ležećih policajaca, veća kontrola brzine od strane policije i podizanje cijena osiguranja spriječilo tu nesreću?