Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

Nije ti neka fora, pise sve na teletextu. Mislis da nisam isao provjeravati ima li njega.šŸ˜„
 
Uopce vise ne citam te njegove clanke, necu iz principa gubit vrijeme i davat mu klikove. Slucajno otvorio jedan, nisam ni skuzio da je njegov. Smucilo mi se odma kad sam vidio da je u startu odma ocrnio ta tri mladica i proglasio ih neodgovornima. Stvarno moras bit smece za takvo nesto izjavit. Niti zna sto se dogodilo niti mora znacit da su krivi. Kao sto pisu tu u temi cesta je zeznuta tu, mladi su i staro auto. Uz to sklisko i blagdan. On bi se trebao ispricat familijama prije svega.
A taj dio ceste treba osvijetlit znakovima opasnog zavoja i stavit ogradu.
 
  • Like
Reactions: LukaLuka and Napier
Ne znam točne cijene ali je velika berba. Malo pustiÅ” priču po novinama o sigurnosti na cestama, dogodi se neko sranje pa mediji pozovu idiota da govori... jednostavno se pripremi teren i svi Å”ute jer je ipak naÅ”a sigurnost u pitanju a ti radiÅ” Å”to hoćeÅ”. Deja vu samo takav, ko Bandić i smeće lokalno odnosno Covid i cjepljenje globalno. :mrgreen:
 
je al kolko života spasi
Malo,al sad su autolimari zatrpani poslom,vozac naglo usporava jer vidi kameru na banderi,a ovaj iza ga napuca,i svaki tjedan-dva,tako na istom mjestu...
 
Malo,al sad su autolimari zatrpani poslom,vozac naglo usporava jer vidi kameru na banderi,a ovaj iza ga napuca,i svaki tjedan-dva,tako na istom mjestu...
Mozda bagra lopovska i tu ima proviziju šŸ¤”
 
I sad će se svi ostali prometni stručnjaci povući iz javnosti a ostati će samo "ON". :mrgreen:
 
Jucer vozim priobalnom i skrecem za intercars a na sred tog glupog, nepreglednog i neoznacenoga krizanja stoji auto i lik nesto slika

Na prvu sam pomislio mozda je imao neku prometnu pa slika poziciju kad ono skuzim idiot Marusic slika jebeni auto za test

Naravno bez sva 4 uz lagano stvaranje kaosa na ionako opasnom krizanju.

Lik je show stvarno ga treba malo upratiti i medijski pokopati prije nego on nas
 
Jucer vozim priobalnom i skrecem za intercars a na sred tog glupog, nepreglednog i neoznacenoga krizanja stoji auto i lik nesto slika

Na prvu sam pomislio mozda je imao neku prometnu pa slika poziciju kad ono skuzim idiot Marusic slika jebeni auto za test

Naravno bez sva 4 uz lagano stvaranje kaosa na ionako opasnom krizanju.

Lik je show stvarno ga treba malo upratiti i medijski pokopati prije nego on nas
Jesi bar ti njega uslikao,da možeŔ poslati u medije koji stalno objavljuju njegove izjave kako "prometni stručnjak" ometa promet?
 
Da si slikao, poslao bi prvo u 24 sata za lovu a onda ostalima da se vidi sta celavi radi po cesti.
 
  • Like
Reactions: Kawah
Ja kad nesto mislim...odradim...
 
Jucer vozim priobalnom i skrecem za intercars a na sred tog glupog, nepreglednog i neoznacenoga krizanja stoji auto i lik nesto slika

Na prvu sam pomislio mozda je imao neku prometnu pa slika poziciju kad ono skuzim idiot Marusic slika jebeni auto za test

Naravno bez sva 4 uz lagano stvaranje kaosa na ionako opasnom krizanju.

Lik je show stvarno ga treba malo upratiti i medijski pokopati prije nego on nas

Moga si stat, izvadit ključeve od auta i frknit ih Ŕta dalje... ovako si se samo uzruja, a i nas ovde
 
  • Like
Reactions: Å vabo and josko