Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

Evo ga sad piše u mostu dubrovnik i opet trkelja o postavljanju kamera i to nekoliko komada. Ovaj degen sigurno ima proviziju od prodaje i naplate istih
 
Moras mu se diviti! Covik je sveobuhvatni strucnjak za sigurnost prometa i kao takvome prometanje dronova i bespilotnih letjelica mu usko ulazi u domenu. :)

 
Moras mu se diviti! Covik je sveobuhvatni strucnjak za sigurnost prometa i kao takvome prometanje dronova i bespilotnih letjelica mu usko ulazi u domenu. :)

prva stvar kad sam procitao za taj dron je da bu ziher Doktor dao izjavu...
 
  • Haha
Reactions: pikacu79 and 3alfa3
treba ga poslati u ukrajinu pa da tamo pametuje. stvarno je ko pijavica, sise krv di moze
 
Taj me lik intervjuirao za Autoklub početkom 90-ih na temu autoelektirke i tada me impresionirao umijećem kako netko moze tako malo znati o temi koju obradjuje, a iskoristiti rijeci sugovornika da clanak izgleda kao da vlada materijom. Nije imao pojma o čemu sam pričao ( tada su bile aktualne Škode Favorit), ali je napravio članak u kojemu je izgledao kao, upućeni novinar. Pucao je u prazno tada, a to radi i danas. Kada vidim članak koji je potpisao "stručnjak" Marušić, ni ne čitam dalje...
 
Dobia je konkurenciju. Onaj inženjer 'obrane' i zaštite, ex privjesak od rahmetli bandića mu se opasno miša u posal.
 
Last edited:
Ok, koja je razlika?

.. osim šta je jedan od njih Bosanac :mrgreen: oba su posvuduše, laprdaju po medijima ono šta su pročitali po internetu...
 
Last edited: