Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

TIS, domet radara = vrijeme za reakciju. Ako za pola sata ne mogu reagirati onda o čemu pričamo ?
Pričamo o mirnodopskim uvjetima kada se takvo nešto baš i ne očekuje i vremenu reakcije u takvim uvjetima. Nije ovo jedini primjer potpune nespremnosti ili zakašnjele reakcije na slične pa i gore stvari.
 
A sad te kužim. Jasno, u mirnodopskim uvjetima ne treba gledati. Pa da i struju treba šparati. Ma nije to civilni radar, a niti su tamo regruti. Njihov je posao da uvijek očekuju. Reakcija nije zakašnjela nego je izostala.
 
  • Like
Reactions: pikacu79 and Shepa
Eh, uljuljkanost, rutina - pogledajte npr. "napade" jajima na političare, mega sikjuriti oko njega pa se opet neki deda mirno došeta i zaljepi mu jaje :ROFLMAO:

Jbt, pa onaj što je gađao Buša sandalama je uspio ispalit oba projektila dok su Men in Black ušli u postoriju:mrgreen:
 
Jbt, aplikacija od par redova programskog koda bi to bolje odradila od ovih naših (a i mađarskih i rumunjskih), samo napravi usporedbu odraza radara s slikom prijavljenih letjelica s transporderom, sve što je razlika - razlog za neki stupanj uzbune, pogotovo ako ide prema nam, pokušavaš pozvati, ako se ne javlja sigurno nije roda koja nosi djecu...
 
  • Like
Reactions: CarbonX
A sad te kužim. Jasno, u mirnodopskim uvjetima ne treba gledati. Pa da i struju treba šparati. Ma nije to civilni radar, a niti su tamo regruti. Njihov je posao da uvijek očekuju. Reakcija nije zakašnjela nego je izostala.
Nije poanta samo gledati već treba s nečim i odreagirati na to što si vidio a realno jedino s čime raspolažeš je par starih aviona koji u tom trenutku nisu niti naoružani…
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
Nije poanta samo gledati već treba s nečim i odreagirati na to što si vidio a realno jedino s čime raspolažeš je par starih aviona koji u tom trenutku nisu niti naoružani…
Učinilo mi se da si pričao o vremenu u kojem treba reagirati :ROFLMAO: Sorry, malo ta poanta mijenja smjer. Kužimo se ti i ja. Svi smo ispi.đeni kad nas rade budalama i stavljaju stvari ispod tepiha.

Nema veze, glavno da nije nitko stradao. Možda je i dobro pa su sad ipak nekog angažirali tko ima alata za takve letilice.
 
Učinilo mi se da si pričao o vremenu u kojem treba reagirati :ROFLMAO: Sorry, malo ta poanta mijenja smjer. Kužimo se ti i ja. Svi smo ispi.đeni kad nas rade budalama i stavljaju stvari ispod tepiha.

Nema veze, glavno da nije nitko stradao. Možda je i dobro pa su sad ipak nekog angažirali tko ima alata za takve letilice.
Vrijeme reakcije uključuje sve od detekcije do odgovora, jedno bez drugoga nema smisla…
 
"Dodaje kako s novim zakonom na romobilima, motociklima i mopedima više neće biti dozvoljeno prevoženje drugih osoba, pogotovo djece "

Dokle ljudski debilizam ide.
 
čovjek je za divno čudo većinom realan i prilično korektan..na mataju mislim..
 
na motociklima??? hahahah
zabraniti sve osim konjske zaprege
 
Glavno da slušam na radiju da novinari nemaju slobodu pisanja, a kad pišu ovakva sranja to je sloboda novinarstva i slobodna interpretacija čitatelja.