Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

Pola rampe se stavlja gdje se spusta automatski..ako se slucajno nadjes gdje ne treba da mozes pobjec..medjutim stoku se u red moze uvest samo stapom..ili kurcu govori muda pukose..jednom u hungariji kafic pored pruge odmaram i gledam..rampa automatska..auta staju..bicikli staju..pjesaci stoje..cudna neka zemlja
 
Samo pola tj jedna strana ceste s jedne strane druga s druge tako da puno njih slalomuje izmedju rampi i prati pozornije vijesti pa pisi koliko ih godisnje zaglavi ;)
Valjda stede lovu da rampu stave preko cijel ceste :p
Gori si od Marusica, u svemu nades problem :mrgreen:
 
  • Haha
  • Love
Reactions: Mocippaldi and mate
Posla bi ja neke na ponovno polaganje vozačkog ... :cool:
 
U Sloveniji se rampa spušta i nekoliko minuta prije nego vlak prodje (barem kad sam ja prolazio tuda,okolica Celja ) !
 

Evo još malo pameti

Čekam članak gdje će objasnit da nebo nije plavo, nego je zapravo prozirno, a plave su čestice svjetlosti iz valnog spektra koji se odbija između molekula zraka u atmosferi, da i to razjasnimo da neupućeni ne govore da je nebo plavo, jer jasno, nije ga nitko ofarbao tamo gore i takav izraz se sigurno neće naći u tekstovima na autoportalu.
 
To sam baš jučer pročitao i nakon toga odlučio maknuti njegovu stranicu s popisa brzog biranja
 


1665130360924.png
 
  • Love
Reactions: MOONSHIELD


View attachment 752993

A rotacija zemlje oko svoje osi? Ukupna kinetička energija napravila bi crnu rupu na mjestu sudara.
edit: osim ako su išli kontra rotacije
 
  • Haha
Reactions: 3alfa3
A rotacija zemlje oko svoje osi? Ukupna kinetička energija napravila bi crnu rupu na mjestu sudara.
edit: osim ako su išli kontra rotacije

Ne zaboravit da i Zemlja rotira oko Sunca brzinom vecom od 100.000 km/h, a i suncev sustav se krece brzinom od preko 700.000 km/h :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: BreakM
I sve amateri, od prvog do zadnjeg. A gdje je u jednadžbi ovo?


:mrgreen:
 
terorizam u cestovnom prometu
Kad Marušić spomene kinesku mudrost, tisuću doktora žali kaj su ga uopće zvadili... I dalje se nemrem načuditi kakav tenkre... Ali, kad malo razmisliš, nakon tolko kamera, pol policajaca bu dobilo otkaz, u tom slučaju ne bum moral ni regat motor... ziher bu me kamera nateravala i postavljala blokade... još bu i gorivo za Đ....cestarina... san snova...
 
šleper pun plina želim bradatom lažljivom govnjaru