Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

Vrli nasi novinari i sad ja u minuti provjerim i vidi se da je avion bija registriran od 2013 do 2017 na tip PIVI a od 2017 kao CT-SW. A ako je tom novinaru to reka neko iz agencije onda je tragedija jos i veca.
Laicki receno covik je kupija novi avioni a ostavija istu registraciju.
A štaš😁
 

Attachments

  • IMG_20230403_184718.jpg
    IMG_20230403_184718.jpg
    2.3 MB · Views: 0
Vrli nasi novinari i sad ja u minuti provjerim i vidi se da je avion bija registriran od 2013 do 2017 na tip PIVI a od 2017 kao CT-SW. A ako je tom novinaru to reka neko iz agencije onda je tragedija jos i veca.
Laicki receno covik je kupija novi avioni a ostavija istu registraciju.
A štaš😁
Lako je tebi kad znas o cemu pricas

Ali triba prodat pricu neupucenom napacenom narodu i jos dati netkome 200 kuna za slike sa mijesta tragedije i sve skupa povecati tirazu ili broj posjeta nekom portalu

Iz onog "24 sata" curi krv kao prije 40 godina iz "Arene"

A isto tako koji celavi strucnjak koji je samo dokaz da i budala moze biti skolovana ce i dalje prodavati maglu a u problematiku je upucen kao Marica u krivi njeznik


Inace je li ima netko u tvojim krugovima tko ima neku realnu pretpostavku sta se zbilo ?
 
Lako je tebi kad znas o cemu pricas

Ali triba prodat pricu neupucenom napacenom narodu i jos dati netkome 200 kuna za slike sa mijesta tragedije i sve skupa povecati tirazu ili broj posjeta nekom portalu

Iz onog "24 sata" curi krv kao prije 40 godina iz "Arene"

A isto tako koji celavi strucnjak koji je samo dokaz da i budala moze biti skolovana ce i dalje prodavati maglu a u problematiku je upucen kao Marica u krivi njeznik


Inace je li ima netko u tvojim krugovima tko ima neku realnu pretpostavku sta se zbilo ?
I onda se zamislim kad pisu o stvarima o kojima nisam skoz upucen, jeli isto pisu pizdarije😁 ustvari ni ne zamislim se😂

A sta se tice nesrice prokomentirali smo al moze bit 100 razloga i zato i triba cekat kraj istrage.
Al ako ovaj iz agencije za istrazivanje nesrica kaze da triba pitat FBI jer je ovaj prominija avion a ostavija registraciju bojim se i za nalaze te istrage😅😁
 
Sa Đibonijem nemoš falit napisat recenziju...kuka,plače i nediljom ne ide u poje :mrgreen:
baš to... điboni je muzicki marušić... pisme su mu ugl iste i sakrivene iza bespotrebnih aranžmana
 
Meni je svojevremeno bia najbolji Ante Batinovic na hrt1 radio u 12:15
Po vasem izboru.
To je bilo davnooo.
ima i na radio splitu jedan dobar muzički urednik ali ne dolazi do riči.. previše kamenih i uvlakača u prkno b. bobana
 
Čuj ti ovo.,pojavio se nedavno.!!!
Vrhunski aditiv svakako ,ali drobi ga ovaj doktor do mile majke..😎😁
 
Ja mogu komparirati npr.Liqui Molijev keratec,keramička baza koji je vrlo dobar u određenim segmentima.,ali u onom što obavlja motorcoat nije alpari.