IMA LI ZAINTERESIRANIH IZ RIJEKE I ŠIRE

bevri

New member
POZZ SVIMA

ima li zainteresiranih da dogovorimo neku vožnju...nije bitno kamo ni kada.to se naknadno dogovorimo..samo da se ide (y) .konačno dolaze lijepi dani..pa neka se svi slobodno jave..
 
Ajde u nedjelju ako bude lijepo ujutro recimo u 9 se nademo kod Mc Donaldsa u Asu,popijemo kavu pa idemo se vozit gdje vec budemo...
 
je može rađe subota ujutro..nedelju radim..? koliko nas je za sad..4 i jos jedan moj frend 5..
mogli bi negdje prema istri..ako tko ima kakav prijedlog slobodno neka kaže..meni sve odgovara (y)
 
Ja radim preko tjedna Pon-Sub cjele dane preko ljeta,preko ljeta,u zimskim mjesecima mogu kad hocete...ljeti sam dostupan samo nedjeljama,tako da kad netko od vas moze posaljite mi pm...
 
Po svim mojim dosadašnjim iskustvima što se tiče bilo kakvih vožnji ... dat ću vam jedan savjet...


jedan od vas (nebitno koji) treba napisati ... "u petak u 11 krećem iz točke A prema točki B .. ko oće samnom dobrodošao je, ko neće nek se jebe" ... i to vam je jedini način da se vozite negdje zajedno ...  :LOL: :LOL:  (y)


i uopće se ne šalim ...  8)


sve ostalo je unaprijed osuđeno na propast jer uvijek nekome nešto ne paše...  :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
Po svim mojim dosadašnjim iskustvima što se tiče bilo kakvih vožnji ... dat ću vam jedan savjet...


jedan od vas (nebitno koji) treba napisati ... "u petak u 11 krećem iz točke A prema točki B .. ko oće samnom dobrodošao je, ko neće nek se jebe" ... i to vam je jedini način da se vozite negdje zajedno ...  :LOL: :LOL:  (y)


i uopće se ne šalim ...  8)


sve ostalo je unaprijed osuđeno na propast jer uvijek nekome nešto ne paše...  :LOL: :LOL:

zato na slikama s tvojih putopisa samo jedan motor....tvoj  :hehehe:
 
loudpipes said:
zato na slikama s tvojih putopisa samo jedan motor....tvoj  :hehehe:


bi volio imati motor s kojim možeš ići na put i pisati putopise ...  :jesus:
 
strasilo said:
bi volio imati motor s kojim možeš ići na put i pisati putopise ...  :jesus:

bi volio zivit di i ja pa da ne moras ic na put i pisat putopise  :hehehe:
 
loudpipes said:
bi volio zivit di i ja pa da ne moras ic na put i pisat putopise  :hehehe:


ja bih išao na put i pisao putopise da živim i na Karibima...  :jesus:


bi se volio voziti na motori ....  :LOL:
 
strasilo said:
ja bih išao na put i pisao putopise da živim i na Karibima...  :jesus:


bi se volio voziti na motori ....  :LOL:

aha,zato svaki put ides na isto 'kopno"  :LOL:
bi volio probat nemotor koji ja vozim  :jesus:
 
strasilo said:
ne..  8)

ni ja ne bi volio imat tvoj pravi motor....duzan si cugu  :jesus:

a da ne bude bas sve off,ionako si-smo usrali temu....najbolje se nac na street raceu na grobniku u subotu
i nedjelju pa kome se ide u djir poslije nek ide