IMA LI ZAINTERESIRANIH IZ RIJEKE I ŠIRE

milanche said:
Voznjica ovih dana? Sutra?


Loading 'slanje poruke'...
Ja sam u ned u ri pa mogu drugi tjedan... Moremo na kupanje projt saberemo se malo pive i tako
 
Banana to je već prijedlog,slabo je zainteresiranih vidim... Dogovor pada onda slijedeci tjedan!


Loading 'slanje poruke'...
 
Frend i ja imamo shemu, oko 5-6 popodne odemo na bivio, spustimo se dole motorima (znaci iza okretista busa ima skretanje lijevo nakon 50metri), i nema guzve tad i taman su nam motori 5 m od plaze. Pa ako je ko za javite; more i neki mb pa da se lakse dog, 098-824-717
 
Ja sam za vikend van Rijeke tako da nikako... Voznja i piva pada onda ovaj tjedan


Loading 'slanje poruke'...
 
Sutra voznjica put unutrašnjosti,stara cesta Delnice pa prema Karlovcu... ? Ja idem ujutro,vožnja cuga i slične aktivnosti
 
kad bi se krenulo :misli:
 
rano mi je malo...ću solirat onda :wink:
 
Zapru said:
di :misli:
Dečki će iz Zg krenuti polako prema Bosiljevu pa se nademo tu negdje,pa na pivu pa kupanje u Mreznici... A ja sam mislio krenuti ujutro,ne mora biti i 08,00,može i u 08,30  :mrgreen:
 
Ja u 08,15 pijem kavu laganini na terasi na Petrolu na Martinkovcu,tko želi neka se javi da znam sacekati kada i gdje,laganini voznjica,ekipa iz Zg na pola puta dolazi,sve u hodu ide dalje!  :021: