IMA LI ZAINTERESIRANIH IZ RIJEKE I ŠIRE

sutra ujutro bacanje voznjice u bilo kojem smjeru,kavica,pizza cevapi i sve sto ide uz to...? ako je netko za neka se javi!  (y) (y) :021:
 
Aj čekam tebe i dragu sutra u Splitu. Gradele, samo javi jesi li za riblji ili mesni menu, da znam u spizu ujutro... I imate gratis spavanje u honeymoon suiteu na nedilju...

Sent from my Pimperlin using Tapet O.K.
 
a draga radi ujutro a ja bi se vozio tada malo jer popodne i navecer imam svirku pa nista od putovanja,a i sutra sam u akciji tako da ni onda ne mogu...zahvaljujem na pozivu,draga ce soon na godisnji i onda peglamo okolo,pa se i vidimo !  (y) (y)
PS mesni meni,kakav riblji kakvi bakraci  :mrgreen: :mrgreen:
 
milanche said:
a draga radi ujutro a ja bi se vozio tada malo jer popodne i navecer imam svirku pa nista od putovanja,a i sutra sam u akciji tako da ni onda ne mogu...zahvaljujem na pozivu,draga ce soon na godisnji i onda peglamo okolo,pa se i vidimo !  (y) (y)
PS mesni meni,kakav riblji kakvi bakraci  :mrgreen: :mrgreen:
poslao sam ti PM
 
milanche said:
sutra ujutro bacanje voznjice u bilo kojem smjeru,kavica,pizza cevapi i sve sto ide uz to...? ako je netko za neka se javi!  (y) (y) :021:
Ja sam za... :021:  :021: samo ne prerano
 
milanche said:
a draga radi ujutro a ja bi se vozio tada malo jer...

Partibrejkeru.


Sent from my Pimperlin using Tapet O.K.
 
Postoji mogučnost da ću u nedjelju u Ri GP-om pa ako ima tko da mi plati kavu rado ću ga baciti u trošak...
 
Kako stvari stoje ujutro krecem.
Nego na sta da se javim? Golub pismonosa ili dimni signali ti reci ja saljem...
 
Žena pametno dozira,prije pita sta ćeš piti i toliko para mi da,naravno na povratku ide predocenje racuna da ne bi bilo neevidentirane štednje
 
milanche said:
Žena pametno dozira,prije pita sta ćeš piti i toliko para mi da,naravno na povratku ide predocenje racuna da ne bi bilo neevidentirane štednje
Predloži je za ministra financija na sljedećim izborima,
samo nas takvi mogu spasiti

:mrgreen:
 
sutra ili preksutra stavljam gume....ako danas upali nakon 6 mjeseci  8)
 
Ima nas! :021: