Imal' di kupit 'ono' za kacigu

Izi

Guest


raspitah se malo po ducanima al nemrem nigdje nac ovaj mali 'vjetroban za nos' :?:
Neznam jel' mi negdje isp'o :misli: il' mi ga je neko maznuo tko ga isto nije mogo nigje kupit

Imal' negdje zastupnik sharka koji mozda prodaje?
 
eto vidit cu ja tu kod mene u D dal ima kaj pa ti javim
 
javi se meni pa cu ti pokusat nesto izkemijat tj poklonit cu ti ga,to ti je univerzalni nos,lakse mi je nabaviti od HJC od modela CS-12 pa ti ga dam da ne trazis po vani.
Za slijedeću godinu narucit cu vise tih noseva imao sam ih na lageru cca 10 ali sam sve prodao.

pozdrav
 
Šepićevi su samo za Shoei kacige - nemoj ni probavat
 
Ja sam kupio kod Grigica. 50kn. Ovaj tjedan se kod "bravo" dogovaro. Aj ako ides u kaciju i meni uzmi jer sam ljen otici :mrgreen:

Nightbird said:
Neznam jel' mi negdje isp'o :misli: il' mi ga je neko maznuo tko ga isto nije mogo nigje kupit

Gurnuo si ruku kroz otvor od vizira, zar ne?
 
Imas i pored Sheratona na Draskovicevoj, mislim da se zove Auto Hrvatska ili tako nesto, imaju zastupstvo za KTM bicikle i za Nolan kacige, mozda ti pase. Cijena (opet, Nolan kacige) je nekih 20-30 kuna...
 
NE.NE.NE!!!!!
Sharku, Sharkovo, princu princevo :evil:
 
imaš u magnetixu univerzalnu verziju što se može stavljati kao zaštita kod nosa ili ako je kontra okreneš može doći kao zastita za bradu..cijena ti je 199,00 kunica 8) 8)
 
linza said:
Ja sam kupio kod Grigica. 50kn. Ovaj tjedan se kod "bravo" dogovaro. Aj ako ides u kaciju i meni uzmi jer sam ljen otici :mrgreen:

Nightbird said:
Neznam jel' mi negdje isp'o :misli: il' mi ga je neko maznuo tko ga isto nije mogo nigje kupit

Gurnuo si ruku kroz otvor od vizira, zar ne?

Mozda je mi je i tako ispalo :oops: Đe ti dodje ta butiga Grigićeva?
 
kad izađeš iz V.Gorice, smjer Siska, nakon ravnice, oko tebe polja , dođeš nakon cca 1 km do kuća, e pa s ljeve strane odmah nemožeš fulat
 
nike baš da nemreš fulat jer nema znaka, a kuća je uvučena, tj. ispred je parkiralište malo. al skužišš kad propičiš pokraj. :D poanta: vozi malo polakše.
 
Ozeo od Sinise novu nosnicu ali od HJCa. Malo je sirja ali sa par modifikaciju ulazi u utore. Puno je visa od orginalne i fernomenalno stiti nos, cak i od sunca. Znaci ako Grigic nema pravac Novema nova
 
a di ima za kupit ona maskica koja se stavi preko nosa i usta? ono sto trkaci po kisi koriste.
bravo, mozda Vi to imate? btw. kacigu imam agv x-vent ako to ista znaci, mislim da je to univerzalno...
 
maff said:
nike baš da nemreš fulat jer nema znaka, a kuća je uvučena, tj. ispred je parkiralište malo. al skužišš kad propičiš pokraj. :D poanta: vozi malo polakše.

evo ja našo danas iako sam skuzio kad sam propičio :roll:

zatvoreno do 22.8. :cry: