Imali koji ilegalan nacin za doci do vozacke za motor?

Sate mozes...ja teoriju za C i poslje C+E nissm uopce isao, a davno za A sam odvozio mozda pola sati

A sto se tice snimanja, to se sad preko gps na tebletu samo snima ruta voznje, znaci ako si platio, odvozis bezveze ili odvozi netko umjesto tebe i to je to, ako imas vezu naravno
 
u rvata sve se moze....
al ako nista probaj dog s instruktorom da ti pise sate.. njemu dobro jer sjedi u birtiji na kavi, skoli dobro jer si platio ak ljusnes i opet ces.. al mislim da na ispit moras jer je pod kamerom pa tesko da se to smulja ( opet u rvackoj smo nije nemoguce, al tesko)
Ma odvezao sam ja sate vec, samo na glavni nisam izasao
 
Kad smo kod ovakvih tema ima kakvih shema dignes kredit od 5 milijuna eura i ne moras vratit? :mrgreen:
Ima jedan saborski zastupnik sta ne vraca nista, a prima placu. Cak dobia i poticae od drzave. Riesis zaduznicu u zene i miran si 100 godina.
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Zakaj uopće ne bi išao na ispit ak si sve od vozio?
 
Da, ali mozda se moze zaobici nekako

A zašto bi zaobilazio, zato jer si preglup da položiš 5 minuta poligona?

Ili si se već isro kroz ilegalne vožnje bez vozačke i druge prekršaje pa imaš zabranu izdavanja nove do 2376.-e godine u kasnu jesen?

Posve je nebitno čita li policija forum ili ne, policija radi i jedino može raditi na konkretnom slučaju u konkretnom prekršaju, a problem je jedino što je sve što ti možeš "isposlovati" od dokumenata vrlo lako provjerivo i dokazivo da je riječ o muljaži i nezakonitosti.
 
Last edited:
pusti ti to sto bi trebalo...nego ajmo kak je...
trebala bi bit i minimalna placa 5500kn da se zivi ko u poslije ratno vrijeme al nije...

sam psiho test koji rjesavas prije upisa u auto skolu je poprilicno netocan...
trebalo bi ovima s ptspom zabranit upravljanje vozilima, dozvole za oruzije...
trebali bi imat pratnju di god da se krecu...
pa jel to tako?
 
  • Like
Reactions: enduro