Imam prostor nemem para

grobnički tić

New member
Pozdrav svima
Naime imam prostor, 110 kvadrata, 4m visine, na Grobniku, Jelenje, pa sam razmišljao da napravim boxeve za garažranje motora koji posjećuju našu grobničku pistu.
Ono što mislim da bi trebao je, napravit nekakve pregrade, staviti pločice da se lakše može oprati, nekakav video nadzor, casco itd.... Znači spreman sam na nekakva ulaganja.
Znači neznam niš. Imali li smisla uopće raditi to, ima li zainteresiranih za takvu vrstu uslugedal bi trebao otvoriti obrt,Zanima me sve o tome... Što je potrebno za imati takvu vrstu usluge, općenito vaša iskustva stim i iskustva ljudi koje znate.

Hvala lipa.
 
U vrijeme čestog odlaska na Grobnik unajmio sam garažu u Čavlima. Super zvuči da te motor čeka i da ga ne vučeš gore dole tj. ideja je bila dobra ali se nazalost nije pokazala takvom u praksi. Problem je sto uoči svakog Grobnika na motoru treba raditi, ne nužno velike stvari ali od promjene guma i osnovnog šarafljenja ili servisa koje obično svi radimo preko tjedna navečer doma u garaži. Na kraju se prikolica pokazala ipak najboljom varijantom. To je moj primjer, probaj pa ćeš vidjeti ima li interesa...
 
U vrijeme čestog odlaska na Grobnik unajmio sam garažu u Čavlima. Super zvuči da te motor čeka i da ga ne vučeš gore dole tj. ideja je bila dobra ali se nazalost nije pokazala takvom u praksi. Problem je sto uoči svakog Grobnika na motoru treba raditi, ne nužno velike stvari ali od promjene guma i osnovnog šarafljenja ili servisa koje obično svi radimo preko tjedna navečer doma u garaži. Na kraju se prikolica pokazala ipak najboljom varijantom. To je moj primjer, probaj pa ćeš vidjeti ima li interesa...
Hvala
 
nabavi i stroj za mjenjanje guma i eto, nek mate ubaci drugi put samo gume u gepek i vrecu za spavanje, da prespava s petka na subotu i onda smontira gume i subotu ujutro i pravac pista.
 
  • Like
Reactions: grobnički tić
Peoblem je i što je motor za stazu većinom neregistriran, tako da i ako ostavim motor gore, moram ići s kombijem/prikolicom.

Ne možeš tu složiti neki smještaj?
 
Velik je to prostor,mores tu napraviti sta oces,a i ako bi bila samo garaza,samo treba znati di je ako nekome treba za parkirati svoje vozilo... ako bi se ulagalo,stavi na papir sta zelis...mogle bi tu biti i dobre 3-4 sobe sa kupatilom...
 
Velik je to prostor,mores tu napraviti sta oces,a i ako bi bila samo garaza,samo treba znati di je ako nekome treba za parkirati svoje vozilo... ako bi se ulagalo,stavi na papir sta zelis...mogle bi tu biti i dobre 3-4 sobe sa kupatilom...
puno bi bio manji ulog za boxeveve...
 
Koliko čujem, da tamo dolaze puno stranaca iz okolnih država, tako da možda i ako naši nemaju neki interes, možeš uvijek napraviti neku anketu na Grobniku, pitaj sudionike koji tamo dolaze što misle o tome, možda se već dogovoriš s nekime ?!
 
Ovi moji sugradjani u austriji idu po svim stazama u evropi, ne bas svim, ali brno, slovacka, panonija, eventualno grobnik, jer je malo podalek za vikend izlet.