informacije aprilia

domino

New member
imam par pitanja
- na koliko km su servisni intervali kod aprilie
- i kake su cijene servisa za apriliu cca.

to me zenim posto nesto kemijam sa parama i kreditom a u opciji je i aprilia ˙(naravno nova).
 
reci za koji model...

za moj motor servis mi je oko 400-450 kn i to na 1000km, pa na 5000 i sada sam napravio na 10000 iduci na 13000ja mislim... ;) (y)
 
Medo said:
I još da si naveo model ne bi bilo loše.  :yes:

isprcavam se

planiram uzet sl 750 shivera
 
domino said:
isprcavam se

planiram uzet sl 750 shivera

ajme strava strava!! mene za tuona došao prvi servis cca 800 kn vjerujem da će tako biti iza shivera ako ne možda nešto sitno jeftinije!!
SHIVER je predivan vidio ga u Padovi!! :D :D a i poželjno bi bilo napravit servis svakih bar 7 milja kilometara mada mislim da po uputsvima  i kasnije se radi :?
 
domino said:
imam par pitanja
- na koliko km su servisni intervali kod aprilie
- i kake su cijene servisa za apriliu cca.

to me zenim posto nesto kemijam sa parama i kreditom a u opciji je i aprilia ˙(naravno nova).

Vecina stvari se radi na svakih 7500km za RSV. Ako je u pitanju staza onda 3750km.
 
Zildjian said:
pa to ces znat kad izađe...  :?

da to znam, ali pitao sam da znam makar otprilike jer nevjerujem da ce biti nekih vecih odstupanja.

i jos pitanjce

jel su jos uvijek djelovi problem, mislim moraju se cekati dugo ili je situacija nesto bolja
 
domino said:
da to znam, ali pitao sam da znam makar otprilike jer nevjerujem da ce biti nekih vecih odstupanja.

i jos pitanjce

jel su jos uvijek djelovi problem, mislim moraju se cekati dugo ili je situacija nesto bolja
kako ko...ima baš par redova dolje tema...
Ja sam za kvačilo morao puno čekati,pa smo na kraju u Italiju otišli po to...a recimo  plastiku što sam naručio,stigle je u tri tjedna tako da...  :?