Injektor lampica

niks051

New member
Pozdrav svima i molio bih za pomoc.
Radi se o zutoj injektor lampici ili chech engine lampici koja mi se pali kad je skuter odnosno masina vec zagrijana i kad radi u leru. Cim krenem u voznju nakon nekoliko sekundi se ugasi i ne pali se sve dok ne stanem i pustim da radi dok stoji. Pri dodavanju gasa na centralnoj nogari dok skuter stoji i dalje svijetli ta lampica.
Regler sam stavio novi i voltaza je ispravna. Akumulator u redu i napunjen. Svjecica nova. Filter zraka ociscen. Skuter ima 17000 km. Inace mirno radi i ubrzava. Skuter je Peugeot Geopolis 250ie (quasar masina).
U cemu moze bit problem?
Unaprijed hvala na odgovorima.
 
Najpametnije ti je očitati kod greške (selfdiag ako postoji opcija ili ako ne postoji onda dijagnostičkim uređajem). Sve drugo je pipkanje u mraku.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

 
noky200 said:
Lambda zna zezat na taj način, ali u trenu kad zasvjetli i motor počne nemirnije radit.
Provjerio sam, u trenutku kad zasvijetli lampica okretaji se nesto sitno povecaju. Lambda znaci?
 
Ne mijenjaj ju , znali ljudi zamjenit i opet im se to dogadalo, dodas gas ugasi se lampica i vozi dalje.
Ak nastavi nemirno radit ugasi ga ostavi malo ugasenog, ponovo upali i radit ce ko da mu nikad nis nije bilo.
Jbg talijani su cudnovati, po pitanju struje.

 
noky200 said:
Ne mijenjaj ju , znali ljudi zamjenit i opet im se to dogadalo, dodas gas ugasi se lampica i vozi dalje.
Ak nastavi nemirno radit ugasi ga ostavi malo ugasenog, ponovo upali i radit ce ko da mu nikad nis nije bilo.
Jbg talijani su cudnovati, po pitanju struje.
Cudno je to kad turiram na mjestu lampica se ne gasi, vec kad krenem vozit..