Instruktor napredne vožnje Split - preporuka

gvo said:
Obrati pozornost na Tmax pilote po gradu. Osobito one koji voze u japankama, bez tablica, sa sporckim alu podnicama. Pričekaj ih u nekoj kladionici ili pekari, siguran sam da će ti rado pomoći. To su veterani užarenog asfalta, niti jedan instruktor napredne vožnje ti ne može prenijeti takvo iskustvo.

naravno da obraćam pozornost, štaviše - oni su mi najveća zabava u prometu  :021:

pogotovo pogled kad te na 200m od semafora do semafora prestigne na ful gasu uz full brake i onda polako dokliziš do njega par sekundi kasnije i uživaš u telećem klimanju glavom u stilu "šta je brale" i nervoznom nabijanju gasa u nemilosti crvenog svitla

onda uživam u gledanju kako se isti proces ponavlja svakih par minuta - Vukovarska put grada - neprocjenjivo  (y)

ne znam zašto taj skuter izvlači takvo ludilo iz ljudi  :misli:
 
zaboravija si na pumpanje gasa kao da salta  :LOL:

ti skuter  "utrkajci" mi nikad nisu bili jasni
 
Branko-ST said:
zaboravija si na pumpanje gasa kao da salta  :LOL:

ti skuter  "utrkajci" mi nikad nisu bili jasni

a kad ušaltaš,
zavidaš na 7-8 i zaglumiš fast start a rođo se zaleti bez gledanja u svitlo da nebi izgubija "200mTT" :jesus: :mrgreen:

onda mu na sljedečem semaforu glava stoji ravno, nabije se skroz naprid i gleda ko hipnotiziran u svitlo zapet ko metak

 
Bullet1275 said:
Možda imaju tečaj napredne vožnje.

Kupnjom "Kralja" to dobijes uz skuter  8)
 
AtomVStrom said:
a kad ušaltaš,
zavidaš na 7-8 i zaglumiš fast start a rođo se zaleti bez gledanja u svitlo da nebi izgubija "200mTT" :jesus: :mrgreen:

onda mu na sljedečem semaforu glava stoji ravno, nabije se skroz naprid i gleda ko hipnotiziran u svitlo zapet ko metak

Hahahahaha, baš vidin lika kako čini upravo to šta si napisa. ajde, smijat se je zdravo  (y)
 
Mocippaldi said:
Zar nema Alen neku skolu u ST  :misli:

malo sa sinom trenira a auto skola mu je sponsor pa te to mozda zbunilo mada bi moga dat koji savjet (y)