Instruktor napredne vožnje Split - preporuka

AtomVStrom

New member
Pošte ne vidim da postoji neka vrsta škole sigurne vožnje, a pregledavajući forum nisam našao nešto konkretno, tražim preporuku za instruktora ili barem nekoga ko zna i ima volje, vremena i strpljenja prenijeti znanje na manje iskusnog vozača u Splitu ili bližoj okolici.

Oprema vlastita - cijena po dogovoru.

VStrom 650

LP
 
AtomVStrom said:
Pošte ne vidim da postoji neka vrsta škole sigurne vožnje, a pregledavajući forum nisam našao nešto konkretno, tražim preporuku za instruktora ili barem nekoga ko zna i ima volje, vremena i strpljenja prenijeti znanje na manje iskusnog vozača u Splitu ili bližoj okolici.

Oprema vlastita - cijena po dogovoru.

VStrom 650

LP

Te novce koje ce ti neko uzet ulozi u gorivo I vozi se u skladu svojih mogucnosti da neugrozavas kako sebe tako I druge u prometu.

  (y)
 
AtomVStrom said:
Pošte ne vidim da postoji neka vrsta škole sigurne vožnje, a pregledavajući forum nisam našao nešto konkretno, tražim preporuku za instruktora ili barem nekoga ko zna i ima volje, vremena i strpljenja prenijeti znanje na manje iskusnog vozača u Splitu ili bližoj okolici.

Oprema vlastita - cijena po dogovoru.

VStrom 650

LP

Takav 3-dnevni tečaj sigurne vožnje je trebao održati krajem mjeseca travnja u Splitu instruktor s međunarodnim certifikatom  (besplatan tečaj, svoj motor i zaštitna oprema) ali je nažalost zbog korone to sve odgođeno za neka bolja vremena.  :(     
 
oceangoing said:
Takav 3-dnevni tečaj sigurne vožnje je trebao održati krajem mjeseca travnja u Splitu instruktor s međunarodnim certifikatom  (besplatan tečaj, svoj motor i zaštitna oprema) ali je nažalost zbog korone to sve odgođeno za neka bolja vremena.  :(   
ako bude opet aktualno  kad sve  prode napisi  novi  termin (y)
 
AtomVStrom said:
Pošte ne vidim da postoji neka vrsta škole sigurne vožnje, a pregledavajući forum nisam našao nešto konkretno, tražim preporuku za instruktora ili barem nekoga ko zna i ima volje, vremena i strpljenja prenijeti znanje na manje iskusnog vozača u Splitu ili bližoj okolici.

Oprema vlastita - cijena po dogovoru.

VStrom 650

LP

kad prode ovo lipo na bus i u keca poligon...  www.99racingschool.com

 
Branko-ST said:
Te novce koje ce ti neko uzet ulozi u gorivo I vozi se u skladu svojih mogucnosti da neugrozavas kako sebe tako I druge u prometu.

  (y)

Istina, učenje na greškama je najbolja škola.

Ali po mom mišljenju, jeftinije i brže je učiti od drugoga pa smaljiti broj grešaka koje ćeš kad-tad napravit i platit na neki način.

Ne tražim da me neko nauči vozit na zadnje ili pripreme za trku već barem nekoliko sati u društvu osobe koja će mi pomoć da puno onoga šta naučimo "refleksno", postane više definirano i kontrolirano.


Njemačka mi je pre-daleko.  :cool:

 
znam ja jednog, ali ne znam jel' su ga pustili, ali filmić bi mora bit' negdi na internetima.. :mrgreen:
 
go-go said:
znam ja jednog, ali ne znam jel' su ga pustili, ali filmić bi mora bit' negdi na internetima.. :mrgreen:

znao sam i ja dva takva  :sad:


hvala svima, posebno preporuci sa foruma

pronašao sam šta mi je trebalo
 
Ovo i mene zanima. Čuo sam da na Grobniku ima tečaj sigurne vožnje, samo što s ovom koronom tko zna što će bit. Ako ima što u okolici Splita, i meni bi bilo zgodno.
 
evo pogledaj ovaj video,mozes iz njega jako puno nauciti. (y)

https://m.youtube.com/watch?v=-AO0GjEKphE

ima jos dosta dobrih videa,gledaj,i polako vjezbaj,korak po korak.
 
Obrati pozornost na Tmax pilote po gradu. Osobito one koji voze u japankama, bez tablica, sa sporckim alu podnicama. Pričekaj ih u nekoj kladionici ili pekari, siguran sam da će ti rado pomoći. To su veterani užarenog asfalta, niti jedan instruktor napredne vožnje ti ne može prenijeti takvo iskustvo.
 
gvo said:
Obrati pozornost na Tmax pilote po gradu. Osobito one koji voze u japankama, bez tablica, sa sporckim alu podnicama. Pričekaj ih u nekoj kladionici ili pekari, siguran sam da će ti rado pomoći. To su veterani užarenog asfalta, niti jedan instruktor napredne vožnje ti ne može prenijeti takvo iskustvo.
Pogotovo 2008-2011 godiste Tmax


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Getriba said:
Pogotovo 2008-2011 godiste Tmax


Sent from my iPhone using Tapatalk

jel prisa sad na "motor" bez kvacila?
 
Getriba said:
Pogotovo 2008-2011 godiste Tmax


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zar postoji iti jedan drugi.......


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Branko-ST said:
jel prisa sad na "motor" bez kvacila?
Sta je to????
Nikad cua postoji kvacilo i variomat
Mada iskreno nisan strucnjak
Kvacilo,kumplung ovo ono.....pa ti povataj sve

Glavno je da se pazi prilikom voznje i naravno opiranje tehnoloskom napretku ima smisla kao i sad dizat kredit za otvorit prodavaonicu suvenira[emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
gvo said:
Obrati pozornost na Tmax pilote po gradu. Osobito one koji voze u japankama, bez tablica, sa sporckim alu podnicama. Pričekaj ih u nekoj kladionici ili pekari, siguran sam da će ti rado pomoći. To su veterani užarenog asfalta, niti jedan instruktor napredne vožnje ti ne može prenijeti takvo iskustvo.
Oni se ne racunaju
Oni spadaju u zracni promet.Oni lete......
Za njih pravila ne vaze
Nikad culi za fiziku i kemiju.....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ivanos46 said:
evo pogledaj ovaj video,mozes iz njega jako puno nauciti. (y)

https://m.youtube.com/watch?v=-AO0GjEKphE

ima jos dosta dobrih videa,gledaj,i polako vjezbaj,korak po korak.

(y)

gledajući ova videa, zapitam se kako sam ikad uspija doć do kraja ulice bez da se razbijem  :misli:  :LOL: