iptv lista

poštar

New member
Instalira sam kodia (xbmc) i sad sam pokuša ubacit listu programa ali koju god stavim radi 1 sat ili tjedan dana. Ima li netko ima kvalitetan link na na listu ili svaki put moram tražit.  HVALA UNAPRID (y)
 
  • Like
Reactions: Grom90
Instaliraj navix unutar xbmca. Ustvari to je plugin

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

 
poštar said:
Instalira sam kodia (xbmc) i sad sam pokuša ubacit listu programa ali koju god stavim radi 1 sat ili tjedan dana. Ima li netko ima kvalitetan link na na listu ili svaki put moram tražit.  HVALA UNAPRID (y)
drž se ti apenca..  :mrgreen:
 
piljun said:
Instaliraj navix unutar xbmca. Ustvari to je plugin

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Nismo se razumili :D  imam sve filmove serije ali pitanje je bilo za on line tv :wink:
Skinem listu sa srbskog foruma traju neke jedan sat a neke mjesec . Trenutno imama 122 programa sva titlovana ali evo sad ne rade :mrgreen: Sad moram tražit nove pa sam mislio da je netko pametniji od mene :mrgreen:+-
 
koga će ti klinca toliki programi :misli:
 
prpa said:
koga će ti klinca toliki programi :misli:
Ne triba nego takva bude lista pa je samo prekopiraš. Tribaju mi 10 programa sport film i discovery ups zaboravih i bambino :mrgreen:
 
Daj upute kaj treba instalirati, prvi put cujem za taj xbcm
Opcenito gledam streamove sportske, ostalo slabo
 
Ceki said:
Daj upute kaj treba instalirati, prvi put cujem za taj xbcm
Opcenito gledam streamove sportske, ostalo slabo
Imaš na yubitu upute (y)
 
Nekak si mislim, možda, kad i ako negdje nekom uplatiš neku kunu, počnu i programi duže raditi  :misli:
 
Nadam se da buš me razuvjeril  (y) :mrgreen:
 
gigi said:
Nadam se da buš me razuvjeril  (y) :mrgreen:
Budem prošla lista me je slušala misec dana sad ova dva dana . Imam sve max tv ,iskon,evo programe titlovane gratis jeli to ok :mrgreen:
 
poštar said:
Nenamjerno :mrgreen:

Daj da te uputim u taj dio, pa se možeš vratiti na iptv listu  :jesus:

Tipka PrintScreen na tipkovnici, otvori Paint i Ctrl+V, spremiš sliku, uploadaš na imgur.com i odmah imaš spreman link za postati na forum  (y)
 
einstein said:
Daj da te uputim u taj dio, pa se možeš vratiti na iptv listu  :jesus:

Tipka PrintScreen na tipkovnici, otvori Paint i Ctrl+V, spremiš sliku, uploadaš na imgur.com i odmah imaš spreman link za postati na forum  (y)
Bum ali sam na mobu trenutno :mrgreen: