iptv lista

Da shvacam,ali neznam jeli mogu kakvu pizdariju  pokupiti ako ga pauziram i gledam tako?
Pokusao sam nesto malo i odmah 100 reklama izleti i kaze da je to gledanje samo za ljude u HR regiji takorec
 
150 kuna, Ali EX. 365 dana.

5000 programa, serije , filmovi  prek VLC.

meni odgovara još kako sam t-com i sve usluge ugasio,  prešaltao se na pro-ping  wireless. 50mbps flat 90 kuna/mjesec

Tako da ukupno trošak interneta, televizije mi je cca 1200 kn na godinu.
 
ziggysb said:
150 kuna, Ali EX. 365 dana.

5000 programa, serije , filmovi  prek VLC.

meni odgovara još kako sam t-com i sve usluge ugasio,  prešaltao se na pro-ping  wireless. 50mbps flat 90 kuna/mjesec

Tako da ukupno trošak interneta, televizije mi je cca 1200 kn na godinu.

koju brzinu imaš i koliko para je pro ping? koja lokacija ako se može znati?
 
drakic said:
Pa koji je to paket 90kn 50mbit jer ga nema na njihovim stranicama??
U Zagrebu nema Pro ping.
Ovak ispravak netočnog navoda .
Prvih 6 mjeseci 75 kuna, ostalih 18 mjseseci 130 kn.
Dakle ispadne prosjek je 116 kuna mjesečno.
Bespla instalacija a imam sreće jer sam malo na brdu pa upucavam na odašiljač pa su morali čak limitirati jer je išlo prek 70mbps
 
Uzea Iptv priko frenda na probno razdoblje.Ajme majko koja zajebancija,na kraju samo listaš programe tražeći nešto [emoji38]
Odjavija se nakon tjedan dana ;)

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
PTV-EXYU-NETTV...EPG-LOGO-gledanje unazad 4 dana+vraćanje programa uživo+videoteka
Imamo svoju aplikaciju za sve androide
Iptv radi na svim uređajima i svugdje
Test lista 24h
email:[email protected]
 
marko3 , do sada sam imao preko moba NOVA iptv a sada bih promjenio da preko Samsung tv-a uplatim neku iptv. Vidim da imaju IPTV Smarters Pro koja ima isto sučelje kao ova koju sam do sada imao pa me zanima imaš li kakvo iskustvo sa istom ? Naravno zbog Moto gp-a mi je bitno da ima Sport klub.
 
marko3 , do sada sam imao preko moba NOVA iptv a sada bih promjenio da preko Samsung tv-a uplatim neku iptv. Vidim da imaju IPTV Smarters Pro koja ima isto sučelje kao ova koju sam do sada imao pa me zanima imaš li kakvo iskustvo sa istom ? Naravno zbog Moto gp-a mi je bitno da ima Sport klub.
Mozes bilo koju IPTV listu ubacit na SAMSUNG TV, nema velikog izbora dobrih aplikacija kao na androidu al radit ce vec... Veci je problem pronaci dobru listu :mrgreen:
Svakako vrijedi ulozit koji euro u dobar android box...
 
Kako? Moze info?
Smarters iptv preko Samsunga tv-a. Našao lika u zg , dobio dva dana probno i kada sam vidio da sve šljaka uplatio sam 40 € za šest mjeseci , za dalje ću vidjeti. Bio mi je bitan SK 3 radi moto gp-a ali gore ima sve živo uključujući i dobru videoteku filmova i serija.
 
  • Like
Reactions: SpoRRi and roberto
Jel imate nekog našeg, pouzdanog, da ne prekida prijenos? Uglavnom svi seru kako nema prekidanja, a uvijek isti kurac.
Zadnji dvoje bosanci, srbi, svuda šteka, sad mi uopće ne radi sport, kada im pišeš ne javljaju se, samo se jave kada trebaju lovu jer treba produžit listu.
 
Jel imate nekog našeg, pouzdanog, da ne prekida prijenos? Uglavnom svi seru kako nema prekidanja, a uvijek isti kurac.
Zadnji dvoje bosanci, srbi, svuda šteka, sad mi uopće ne radi sport, kada im pišeš ne javljaju se, samo se jave kada trebaju lovu jer treba produžit listu.
Imam telemach --- motori i F1 su skroz ok, nije bilo problema.
 
Jel imate nekog našeg, pouzdanog, da ne prekida prijenos? Uglavnom svi seru kako nema prekidanja, a uvijek isti kurac.
Zadnji dvoje bosanci, srbi, svuda šteka, sad mi uopće ne radi sport, kada im pišeš ne javljaju se, samo se jave kada trebaju lovu jer treba produžit listu.
Ima pp 👌
 
Iskreno, meni je dovoljno 100 kanala od kojih gledam iz snage 7. Općenito, ne razumijem zašto vam treba tisuću kanala ako ih ionako nećete gledati.