Irak 2010

Bil

Member
IRAK 2010. Utorak, 21 Rujan 2010 20:10 Robert Koletić   
Prvobitni plan Iran je pao u vodu kada sam u iranskoj ambasadi u Zagrebu ljubazno odbijen, navodno sam premašio kvotu za 5. mjesec. Pa dobro, niste vi jedina zemlja na bliskom istoku i svejedno krenuh praćen kišom naoružan kartama istočne Europe, Azije i Bliskog istoka...... LINK

   

 
Ovo je  :yoman: :yoman: :yoman: :yoman: :slinavac: :slinavac: :slinavac: :naklon: :naklon: :naklon:
 
Bil said:
IRAK 2010. Utorak, 21 Rujan 2010 20:10 Robert Koletić   
Prvobitni plan Iran je pao u vodu kada sam u iranskoj ambasadi u Zagrebu ljubazno odbijen, navodno sam premašio kvotu za 5. mjesec. Pa dobro, niste vi jedina zemlja na bliskom istoku i svejedno krenuh praćen kišom naoružan kartama istočne Europe, Azije i Bliskog istoka...... LINK

Prva liga putovanje (y)

U trečem mjesecu sam isto zatražio vizu u Iranskom veleposlanstvu,nakon 15-ak dana mi telefonom ponude vizu ako ču doči avionom jer kao trenutno ne izdaju vize turistima za ulazak sa svojim vozilima :misli:....meni je to trebala biti prolazna zemlja pa mi je shebala cijelu "kontracepciju" putovanja....
očito smo obojica upisali jednu glupost u zahtjev za vizu i zato nam nije odobrena :wink: 
 
(y) (y) (y)
kratko i jasano, vidi se da si bil u vojsci... :D
tako i treba
p.s.
čitam tvoj opširniji tekst na LINK-u, na putu u Siriji, u istom području i ja sam se izgubio za cca. 200 km, to je valjda pravilo. Sve ceste su iste, ne razlikuješ glavnu od sporedne, natpisa nema ili su na arapskom, ali ljudi su fantastični, hoće pomoći...
 
Sjajno! Ovaj dio o ljudskosti koja se više ne može lako naći na zapadu je sjajan... Arapi i njihova legendarna gostoljubivost.

Da li možda imaš negdje sliku puta - kartu sa označenim putom? Gledam na Google maps otprilike gdje si bio. Izuzetan put!
 
Odlično majstore!
Slike dobro prenose atmosferu...
(y)
 
svaka čast, treba imati muda, neki se ne bi usudili ni sa oklopnim vozilom otići  :mrgreen:

(y) (y)