iskrivljena felga???

Boky

New member
Evo imam jedno pitanje pa ako znate da mi odgovorite bio bih zahvalan!!

imam jednu felgu kuci i iskrivljena je, znaci ide u osmicu, nije nigdje pukla, jer guma nepusta! pa me zanima gdje se to moze izravnati, i dali se moze, da nebacam pare na novu???

cuo sam da u Osijeku ima neki covjek koji ravna, neznam tocno di?
dali znaju ljudi iz Osijeka dali ravna felge od motora (felga je 17")

Hvala!! ;)
 
pitaj serdarevica,zapravo on ti se zove DRUGABRZINA on ravna mislim i felge a ima u zagrebu i zadru firmu
 
sile125 said:
pitaj serdarevica,zapravo on ti se zove DRUGABRZINA on ravna mislim i felge a ima u zagrebu i zadru firmu


da znam da je to on!!

nego mislio sam ako ima negdje blize da nemoram slat felgu pa da ju necekam dugo neg da ju sam odnesem pa da bude gotova uz par dana!

pa dali moze serdarevic ipraviti felgu?? dali zna tko?
 
zato ti i kazem posalji mu pp bude ti on na forumu ili odi nadji di su brojevi imas njegove kontakte
 
Boky said:
pa dali moze serdarevic ipraviti felgu?? dali zna tko?
http://www.motori.hr/forum/index.php?action=pm;sa=send;u=3379
Najjednostavnije da to njega pitaš jel može i za koju lovu.
 
Boky said:
Evo imam jedno pitanje pa ako znate da mi odgovorite bio bih zahvalan!!

imam jednu felgu kuci i iskrivljena je, znaci ide u osmicu, nije nigdje pukla, jer guma nepusta! pa me zanima gdje se to moze izravnati, i dali se moze, da nebacam pare na novu???

cuo sam da u Osijeku ima neki covjek koji ravna, neznam tocno di?
dali znaju ljudi iz Osijeka dali ravna felge od motora (felga je 17")

Hvala!! ;)


sile ti je u slavoniji,tu ga mozes naci na forumu
 
Boky said:
Evo imam jedno pitanje pa ako znate da mi odgovorite bio bih zahvalan!!

imam jednu felgu kuci i iskrivljena je, znaci ide u osmicu, nije nigdje pukla, jer guma nepusta! pa me zanima gdje se to moze izravnati, i dali se moze, da nebacam pare na novu???

cuo sam da u Osijeku ima neki covjek koji ravna, neznam tocno di?
dali znaju ljudi iz Osijeka dali ravna felge od motora (felga je 17")

Hvala!! ;)
kod ciboninog tornja imaš mislim da je jelenčić ,,,nek neko od dečki stavi broj  (y)
 
sile125 said:
zato ti i kazem posalji mu pp bude ti on na forumu ili odi nadji di su brojevi imas njegove kontakte
ili nek zamoli tvog čaču za broj telefona od gospodina serdareviča...
 
Boky said:
Evo imam jedno pitanje pa ako znate da mi odgovorite bio bih zahvalan!!

imam jednu felgu kuci i iskrivljena je, znaci ide u osmicu, nije nigdje pukla, jer guma nepusta! pa me zanima gdje se to moze izravnati, i dali se moze, da nebacam pare na novu???

cuo sam da u Osijeku ima neki covjek koji ravna, neznam tocno di?
dali znaju ljudi iz Osijeka dali ravna felge od motora (felga je 17")

Hvala!! ;)

odi pitat vulkanizera onog na drinskoj, preko puta gradje. neki njegov ravna felge
 
Majstor Oto, odnosno njegov sin Bobo u donjem gradu u Gupčevoj ulici preko puta birtije King pa prema zelenom polju odma iza prve male uličice,od ulice je samo drveni plot i uđeš unutra. Neka te izgled radione ne uplaši, stručnjaci su za tokarenje,ravnanje i tak to.
 
VOPA said:
Majstor Oto, odnosno njegov sin Bobo u donjem gradu u Gupčevoj ulici preko puta birtije King pa prema zelenom polju odma iza prve male uličice,od ulice je samo drveni plot i uđeš unutra. Neka te izgled radione ne uplaši, stručnjaci su za tokarenje,ravnanje i tak to.

Ajde, da su strucnjaci u bilo cemu nebi imali takvu radionu, valjda :misli:

Ako je cika Serdarevic daleko, kako je receno iza ciboninog tornja Jelinić, svi oblici popravaka i ravnanje.
 
ako nisi rijesio i g. Opet ti to moze rijesiti u marofu!meni je ravnao jednu felgu kojoj sam mislio da nema spasa ali je bila ko nova!!
 
Boky said:
Evo imam jedno pitanje pa ako znate da mi odgovorite bio bih zahvalan!!

imam jednu felgu kuci i iskrivljena je, znaci ide u osmicu, nije nigdje pukla, jer guma nepusta! pa me zanima gdje se to moze izravnati, i dali se moze, da nebacam pare na novu???

cuo sam da u Osijeku ima neki covjek koji ravna, neznam tocno di?
dali znaju ljudi iz Osijeka dali ravna felge od motora (felga je 17")

Hvala!! ;)

Meni na R1 je ravna Jelinić u Zagrebu i pre zadovoljan sam,gotovo je za dan dva.Možeš mu poslati poštom i on ti tako vrati,
broj ti je:01/309 45 46 (y)
 
VOPA said:
Majstor Oto, odnosno njegov sin Bobo u donjem gradu u Gupčevoj ulici preko puta birtije King pa prema zelenom polju odma iza prve male uličice,od ulice je samo drveni plot i uđeš unutra. Neka te izgled radione ne uplaši, stručnjaci su za tokarenje,ravnanje i tak to.

zvao sam covjeka i isao kod njega... znam ja za njega vec dulje vrijeme jer sam isao vec kod njega jednom ravnat felgu od auta, ali nisam znao da ravna za motor felgu pa je rekao da mu donesem iduci tjedan da ju izravna... kaze da se moze izravnati, samo nezna cijenu napamet.. ;)

radiona je kamp kucica :p hehe.. ali je covijek skroz ispravan :p
 
neznam,ja se nebi zajebavao sa ravnanjem,što da ti u vožnji poslije pukne  :shock: :shock:

ima tu kod mene jedan,sve ravna,i sa garancijom...jebeš to ako se ja ubijem,onda mi netreba garancija .