iskrivljena felga???

Vukopas said:
neznam,ja se nebi zajebavao sa ravnanjem,što da ti u vožnji poslije pukne  :shock: :shock:

ima tu kod mene jedan,sve ravna,i sa garancijom...jebeš to ako se ja ubijem,onda mi netreba garancija .

Neće valjda sastavljati felgu iz komada, ali ako je malo kriva neće se ni viditi ni osjetiti da je ikad bila kriva.
 
Meni je, doduše na autu, falio komad i nakon varenja i ravnanja kod Ota nije bilo nikakvih problema. Vidio sam kod njega i felgu koja je sastavljena od dvije, a jednu presu i jedan tokarski stroj je preradio samo za ravnanje felgi.
 
Ti varovi su tako čvrsti da će prije pukniti na drugom mistu nego na varu.Čovik daje garanciju na posa (y)
 
Kakve su bile cijene popravka??
i što su popravljali, je to bilo jako iskrivljeno, jel vareno,....???
 
:misli: Za ovo naše Zagrebačko područje , postoji i čovjek u Svetoj Nedelji, koji opasno konkurira  "Jeleniću" jer je i brži i jeftiniji, al ipak uvjek treba pitati za cijenu i rok izrade ,kada se predaje felga, a mislim da se cijene kreću od 200-tinjak kuna naviše, al nažalost nemam brojeve, al lako ga se nađe, jer čim dođeš do centra S. Nedelje pitaš  prvog prolaznika na cesti i odma si tam....
 
blizu kopike živi jedan lik koji ravna, živi cigan bezobrazni, nek neide niko normalan tamo procjenit će ti na 3 put manje neg šo moš dobit
 
hondica said:
blizu kopike živi jedan lik koji ravna, živi cigan bezobrazni, nek neide niko normalan tamo procjenit će ti na 3 put manje neg šo moš dobit
Daj malo detaljnije..
Meni je taj lik jednom felgu ravnao, bio udario u kamen pa je malo savio.. Đeno mislim da se zove  :misli: (imam negdje i broj ak netko treba)
Ugl. nije mi puno naplatio (moraš malo kukat, nema se i tak to) i evo sve 5.. kad malo boljem razmislim, prodavao mi je priču da su i diskovi savijeni pa je i njih htio ravnat (čitaj brusit) ali mu nisam dao  :mrgreen: inače diskovi bili ko novi!
 
Nintendo said:
Daj malo detaljnije..
Meni je taj lik jednom felgu ravnao, bio udario u kamen pa je malo savio.. Đeno mislim da se zove  :misli: (imam negdje i broj ak netko treba)
Ugl. nije mi puno naplatio (moraš malo kukat, nema se i tak to) i evo sve 5.. kad malo boljem razmislim, prodavao mi je priču da su i diskovi savijeni pa je i njih htio ravnat (čitaj brusit) ali mu nisam dao  :mrgreen: inače diskovi bili ko novi!

Đeno stara muljara, al gledao sam felge što je ravnao po meni to je jako dobro
 
ma odma kod kopike živi spusti se malo na zavoju dolje i s desne strane koja kuća dvije prema dolje, zgadio mi se lik kakav je bahat, dao sam mu felgu za 220 kn, a imao sam diskove i vilice i kad sam reko neku normalnu cijenu lik popizdio, ma kreten, i onda sam na netu prodo to dvoje za duplo višu cijenu neg sam njemu reko, ma cigan obični, možda dobro radi ali ciganluk živi