Iskustva sa moto shopovima rabljenih motora

Gledao sam 1050xt,rabljeni 2 god.13.500 eur vanka.,a kod nas u ducanu 15.000 eur... sta sad ... !
 
Slika je javna pa mislin da ne bi se niko triba ljutit…….

Btw ja vec davno govorin…..Ante Motoexpert je pocetak i kraj kupovine polovnih motora….profesionalizam samo takvi……
Koliko uzima po motoru nebitno….
Cijene su iste ili manje nego ka i na Mobile.de…. To sta on ima manje za njega ono tipa rabat to mene ne nije bitno
I covik ne radi sa privatnim osobama nwgo samo sa moto kucama sa kojima suraduje vec neko vrime…..
sve super.,samo za takvu makinju,meni nekako malesne te bocne torbice,pogotovo ka zena krene...
 
Nisi dobro gledao. :p
maa,e... na AutoScout24... i automoto.de ... :mrgreen:......... ,ocu reci crnih ima koliko oces,al ja gledam zutog...,a isto mi je odgovorio i motoexpert...zasto zuti,ima crnih i lipsi su...e,sad !
 
maa,e... na AutoScout24... i automoto.de ... :mrgreen:......... ,ocu reci crnih ima koliko oces,al ja gledam zutog...,a isto mi je odgovorio i motoexpert...zasto zuti,ima crnih i lipsi su...e,sad !
Zuta je boja je svakako top i tu nema rasprave ali kad se kupuje polovni motor onda nema biranja
Pita mene Ante koja boja….ja mu kazen koju nades prije…..mada istini za volju bilo je tada samo dvi kombinacije i obje su mi bile OK
 
  • Like
Reactions: Paf