Iskustva sa moto shopovima rabljenih motora

DuroDu

Well-known member
Vidim da dvije firme na Njuškalu imaju izdašnu ponudu rabljenih motora (SBK Moto i DMC Moto Centar obije iz Zagreba), pa me zanima kakva su vaša iskustva sa njima.
Da li kod nas U HR možda ima još neki veći prodavatelj rabljenih motocikla, osim regularnih zastupnika koji prodaju rabljene motocikle iz ponude staro za novo vozilo?
 
Ako ces polovnjaka idi u Motoexperta ,ako ces povrat taljanskog leasinga ili rent bike ides kod slovenaca i ovih u ZG ( pricam o novijim motorima) ,Motoexpert dovlaci samo iz DE i provjerenih moto kuca,nemam nista s njim vec iskustvo prve ruke i kupovinu 4 motora preko njega plus poznanici sta su na preporuku dosli i uzeli po narudbi.
 
Kupio Xciting R 500i kod Damira u DMCu. Korektan skuter, ne skriva odakle su, dobra cijena, da se sve dogovoriti. Uglavnom vrlo dobro iskustvo
 
Africa twin 2018, kupljena u DMC Zagreb. Sve super, za svaku pohvalu, stoji iza svoje rijeci, opet bi uzea motor od njega.
 
Kupio Fz6s kod DMC zagreb. I dan danas sve super. Kupio bih opet kod njega!
 
posto sam van Hrvatske poslao mailove sa konkretnim upitima u DMC i SBK, bez odgovora.
svugdje u svijetu mail je zakon, stvarno ne razumijem tu politiku
 
posto sam van Hrvatske poslao mailove sa konkretnim upitima u DMC i SBK, bez odgovora.
svugdje u svijetu mail je zakon, stvarno ne razumijem tu politiku
Bio u SBK prije jedno 3 mjeseca. Čisto se raspitati o dva motra iz oglas, jer sam bio u prolazu. Nisu se ni potrudili pokazati mi motore, pod objašnjenjem da su im u skladištu i da im nije zgodno vaditi motore pokazati, ako kupac nije siguran. Hvala lijepa. Mene vidit više neće.
 
  • Like
Reactions: Hooligan
3 prijatelja kupili ovo ljeto u Dmc.
Motori odlični, potpuno ispravni, bez ikakvih oštećenja, spremni za vožnju bez kune ulaganja. Osim registracije naravno.
Za cijenu nikad nikoga ne pitam
 
Iskreno sto vise gledam mozda je i bolje dati koji novcic vise tim firmama i biti miran nego uzimati od privatne osobe jer si koliko toliko siguran i zasticeniji od mogucih problema tj kvarova u pocetku i ako uopce bude.
 
  • Like
Reactions: Faber
Iskreno sto vise gledam mozda je i bolje dati koji novcic vise tim firmama i biti miran nego uzimati od privatne osobe jer si koliko toliko siguran i zasticeniji od mogucih problema tj kvarova u pocetku i ako uopce bude.
Apsolutno se slazem..bar nesto malo imas garanciju.
 
Ima i RB moto, na njuskalu se mogu vidjeti oglasi...definitivno najpovoljniji, al su i motori sa najvise kilometara i neki su preslagivani....SK moto ima top motore i motori u originalnom stanju, al cjene daleko pretjerane...pa eto kome sta odgovara...