Isle of Man Ovjes

RedarRi

New member
Dali iko zna kako je postelan ovjes na hiljadarkama na isle of man? Dali je sta mjenjano ili su serijski? Posto su ceste tamo najslicnije nasim. :misli:
 
serijski ovjes izdrzi jako kratko na stazi, a kako bi onda na onako zahtjevnoj cesti, s dugackim i brzim stazama? motori imaju ovjes ovisno o klasi u kojoj nastupaju, ali definitivno nije serijski (osim nekih entuzijasta, ali to je druga prica izazvana pomanjkanjem sredstava). Montiraju dva amortizera volana jer se tamo bez njega ne moze.
 
Ovjes nije ništa značajno različit od klasičnog za stazu, čak niti setup ne odskače.
 
A ja sam mislil da si stavljal drukčiji setup.......... :LOL:.........mislim, ipak je na Grobniku hrapaviji asfalt..............
 
RedarRi said:
Dali iko zna kako je postelan ovjes na hiljadarkama na isle of man? Dali je sta mjenjano ili su serijski? Posto su ceste tamo najslicnije nasim. :misli:
Po čemu su tam ceste slične našima  :misli: pa naše su bože sačuvaj ,ili se ti negdje drugdje voziš.
 
skala said:
A ja sam mislil da si stavljal drukčiji setup.......... :LOL:.........mislim, ipak je na Grobniku hrapaviji asfalt..............

Misliti je drek znati. 8) Uvijek stoji otvorena klada pa ak si ziher da njamke.... :jesus:
 
Ekipa je bila gore nisu bas nesto mislim ceste recimo kao od crikve za zadar magistrala. zanima me sta stavljaju gusce ulje suste itd ili uzmu neki set?