Isle of Man TT & other road races

hickman vodi,dunlop da drugom mjestu ali je napravio neku gresku ili nekakv kvar,ali vozi i dalje,gap je 57.269 sekundi izmedju njih dvoje....u tijeku zadnji krug,lee johnson na trecem mjestu.
opet problemi sa dunlopom,stao je uz cestu,ali vratio se u utrku, nastavio je dalje,edit-nakon nekoliko kilometara ipak je stao..

hickman je na patonu s1-r,johnson na apriliji rs 660 borba za trece mjesto paul jordan treci bian cetvrti,zatim hodson pa rutter 6-ti.
hickmanu ce ovo vjerovatno biti prva supertwin pobjeda...

Race record peter hickman :mrgreen:

kroz cilj prvi prolazi hickman zatim johnson i treci paul jordan. utrka prdavaca je gotova. :mrgreen:
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Shepa and pikacu79
This evening's Supersport Race has been cancelled due to the weather

Tomorrow's #IOMTT schedule:
11:30 Roads close
12:30 Supersport Race 2 over full race distance
Roads open no later than 17:00
 
Jedna stara

1654713253502.png
 
i krenulo je. :giggle:

rutter ne vozi,vjerovatno se priprema za senior tt utrku....

honda,yamaha,kawasaki,triumph,suzuki su arsenal projektila u danasnjoj utrci..

na pocetku utrke,dunlop vodi ali jako jako tijesno,hickman i harrison su mu na repu,john na 15 mjestu trenutno,ocekuje se vjetroviti planinski dio staze,ceste,nazovite je kako hocete.
dunlop r6
hickman triumph
harrison zx6r
coward r6
todd cbr600rr
lee johnson r6
to je trnenutni poredak..

e da,cummins 8-mi,huchy 13-ti,john pada u poredku 18-ti trenutno,utrka je sa dva kruga,steta sto nije duza..
dunlop hickman 00.576,igra uhvati zeca u tijeku :mrgreen:

lee johnson van trke,vjerovatno neki problemi...

drugi krug je u tijeku,pola sekunde razlikai izmedju hickmana i dunlopa,steta sto utrka ne traje duze.

david todd lud ko slapa,probija se na 4-tom mjestu.

dunlop povecao vodstvo na 1.876....

dunlop 2.789 hickman

i na cilju dunlop,hickman,harrison,todd,coward,cummins,hillier...i da je utrka trajala jos dva kruga,mislim da ne bi uhvatili danasnjeg zeca(dunlopa) :giggle:dvadeset prva dunlopova pobjeda.

dobra trka,kratko ali slatko ;)

Dunlop is the most successful Supersport TT racer in history.
 
Last edited:
Da kisa ali i jos jedna nesreca u klasi prikolicara.
Iskreno pratim ga vec vise od 30 godina i u isto vrime volim i mrzim jer se divim tim ljudima sa toliko srca i uzivam u svakoj voznji i onda kad neko strada sam sam ljut na sebe sta ga gledam a znam da se svake godine neko nece vratiti od njih kuci.


Zafrkano skroz ali cu ga pratit dok sam ziv
 
  • Like
Reactions: singlica and Shepa