Isle of Man TT & other road races

k:)
 

Attachments

  • race.jpg
    race.jpg
    339.6 KB · Views: 0
Peter Hickman Has Set A New Speed Record Going Through The Sulby Speed Trap At 199.786mph

fora je ono na pocetku utrke,zuta zastava,patka prelazi cestu. :mrgreen:
cak su se komentatori pitali kako hickman dobije po dvi-tri sekunde u nekom sektoru,a on je ne tako davno nesto malo govorio o svojoj voznji,ali tko ce se sjetiti gdje sam to procitao.
 

Attachments

  • f1.jpg
    f1.jpg
    337.1 KB · Views: 0
  • f2.jpg
    f2.jpg
    134.5 KB · Views: 0
  • f3.jpg
    f3.jpg
    314.9 KB · Views: 0
  • f4.jpg
    f4.jpg
    336.3 KB · Views: 0
Last edited:
Svaka čast covjeku, trenutno.je najjaci u superbike klasi a izgleda da ce i duze to.ostat.
Dominacija .
Harrison , ubi ga covjek u pojam , fantastican vozač ali u krivo vrijeme
 
Znači 5 poginulih ukupno ove godine,jbt koje ludilo...
Ali opet da nije takva luda i opasna utrka nebi ni bila najprestižnija
 
Just taking a wee moment to reflect on achieving his first TT podium.
@DaveyTodd74
Given how many cameras and microphones there are at this years TT,doesn’t the emptiness of this scene feel really strange?
 

Attachments

  • dt.jpg
    dt.jpg
    122.4 KB · Views: 0




harrison je to lijepo opisao bez trunke uljepasavanja i to je to,nitko nikoga ne tjera da vozi i tu prestaje svaka daljnja rasprava
 
  • Like
Reactions: Shepa and pikacu79
i u manjim klasama je konkurencija zestoka,pa pogledaj samo supertwin kategoriju tko je vozi,anstey je mislim prosle godine rekao da ako bude mogao voziti da ce to biti manje klase,classic tt,ali kako god,zavrsiti karijeru na manjim klasama je ok,nazad na postavke sa pocetka karijere.

po meni veci je problem prestati voziti,e za to se vrlo vjerovatno jako tesko odluciti i drzati se toga,sto je razumljivo nakon toliko godina u utrkama,teska je to odluka bez obzira na trenutne godine.
 
  • Like
Reactions: pikacu79