Isle of Man TT & other road races

:)
 

Attachments

  • w1.jpg
    w1.jpg
    60.9 KB · Views: 0
  • w2.jpg
    w2.jpg
    294.7 KB · Views: 0
  • w3.jpg
    w3.jpg
    420.1 KB · Views: 0
  • w4.jpg
    w4.jpg
    231 KB · Views: 0
  • w5.jpg
    w5.jpg
    144.1 KB · Views: 0
  • w6.jpg
    w6.jpg
    356.4 KB · Views: 0
  • w7.jpg
    w7.jpg
    573.2 KB · Views: 0
  • w8.jpg
    w8.jpg
    484 KB · Views: 0
  • w10.jpg
    w10.jpg
    400 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: Spori and Shepa
race day. :mrgreen:

  1. Race 1 - Supertwin (4 Laps)
  2. Race 2 – Supersport (6 laps)
  3. Race 3 – Superbike (6 laps)
  4. Race 4 – Supertwin (4 laps)
  5. Race 5 – Superstock (6 laps)
  6. Race 6 – NW200 Superbike race (6 laps)
 
Last edited:
nw200 je zavrsio,bio je gust(ako zanemarim neke stvari) pratiti cijeli dogadjaj i naravno jucerasnje cjelodnevno utrkivanje koje se razvuklo do skoro 20 sati ali i razne komentare vozaca a bome i komentatora sa kojima se moram sloziti da ovogodisnji nw200 je u trenucima djelovao traljavo,zbunjeno i kontroverzno sto se tice organizacije.

prvi dan treninga je prosao ok,medjutim drugi dan u kojemu je ujedno bio trening i tri utrke tj.dvije je pomalo neshvatljiv zbog toga sto su treninge tj. razmak izmedju treninga su razvukli i bio je previse dug i na tome se izgubilo dosta vremena i mislim da su utrke mogle poceti ranije,to kazem jer je organizator mogao pretpostaviti da je velika vjerovatnost da ce se dogoditi red flag i zatim ide cekanje do restarta utrke ili do proglasenja pobjednika u trenutku red flaga.
i naravno dogodilo se upravo to da su se zbog red flaga prve dvije utrke razvukle toliko da je bilo opasno zbog jako niskog sunca voziti zadnju utrku dana,tj,supertwin koja je zbog toga otkazana i nije se vozila a mogla se odvoziti bez problema da nisu razvukli bespotrebno treninge bez obzira na prekide utrka.
tog prvog dana se prosuo mcguinnes-ow cimer u hondi nathan harrison,koji nije vozio ostatak natjecanja,ali i lee johnson kao sto vec znate i on je van stroja za tt ali i duze.

karbon afera koja se dogodila toga dana je samo stavila tocku na" i" na ionako cudan dan,ali o tome imate u linku iznad gore u temi.

jucerasnji race day je takodjer prosao uz prekide utrka,james hillier je pao ali bez bilo kakvih ozbiljnih problema,mike brown je pao uz lakse ozljede,tko je pratio proslogodisnji tt mogao je viditi onog tipa na stakama kako sjeda na motor i vozi utrke,e to vam je taj.

same trke su bile odlicne i borbe izmedju vozaca a tko je pratio utrke primjetio je da su todd,seeley,dunlop,irwin,cooper,harrison,hickman svijet za sebe a ostatak grida iza njih kao da su neki drugi svijet.
stasno je bilo gledati todd-a kako ih prestize na kocenju,alaistar seeley je kralj nw200 sa 29 osvojenih utrka,irwin takodjer na visokoj razini sto je ocekivano od njega,na ovome cu stati jer tko je gledao utrke zna vec sve ovo i za kraj cu biti slobodan reci da nw200 kao jedna od najpopularnijih utrka koje se odrzavaju od 1929 godine bi zbog ovogodisnjih gafova trebao podigniti ljestvicu a kao sto sami irci kazu odraz ovogodisnjeg nw200 je mozda preslika stanja u irskom MCUI-u.
 
Last edited:
pogledao sam sve sazetke upravo i wow. todd na kocenju je brutalan, ali seeley kako vozi je fascinantno. uopce se ne baca kao ostali, bas ga je gust za gledat jer imam osjecaj kao da se uopce ne trudi, plus sta bmw m1000rr izgleda apsolutno savrseno, predivan je motor. zapravo je ful fora jee se tocno vidi kome pase koja kategorija ali i da je hicky vozio superbike mislim da bi isto bilo zanimljivo. ali ne kuzim kako je seeley vozio a hickman nije smio, iste motore imaju
 
pogledao sam sve sazetke upravo i wow. todd na kocenju je brutalan, ali seeley kako vozi je fascinantno. uopce se ne baca kao ostali, bas ga je gust za gledat jer imam osjecaj kao da se uopce ne trudi, plus sta bmw m1000rr izgleda apsolutno savrseno, predivan je motor. zapravo je ful fora jee se tocno vidi kome pase koja kategorija ali i da je hicky vozio superbike mislim da bi isto bilo zanimljivo. ali ne kuzim kako je seeley vozio a hickman nije smio, iste motore imaju

procitaj ovaj link koji sam vec stavio pa ces shvatiti.

evo na hrvatski lakse je citati.



jesi obratio paznju na drugu utrku supertwin-a,zanimljivo je bilo viditi jeremy mcwilliams-a kako vozi lik,ono,ipak ima 59 godina i zavrsi utrku na drugom mjestu,prvu supertwin utrku je zavrsio cetrvrti, ispred hickmana. :mrgreen:
 
Last edited:
procitaj ovaj link koji sam vec stavio pa ces shvatiti.

evo na hrvatski lakse je citati.



jesi obratio paznju na drugu utrku supertwin-a,zanimljivo je bilo viditi jeremy mcwilliams-a kako vozi lik,ono,ipak ima 59 godina i zavrsi utrku na drugom mjestu,prvu supertwin utrku je zavrsio cetrvrti, ispred hickmana. :mrgreen:

proletio sam kroz njega, ali sad sam ga bas detaljno nakon gledanja procitao. mcwilliams odlican, svaka cast. jos sa seelyem se po sumi vozi. i cooper izgleda kao da ima 20 godina :mrgreen:
 
Last edited:
  • Like
Reactions: bolcic
najjace scene na danasnjim horicama je kraj utrke u superbike i supersport klasi,nakon prolaska kroz cilj pojedini vozaci se zaustave uz stazu-cestu jer ih ceka ekipa sa velikim casama punim piva,hahahaha,tek kad ispiju idu u box,hahaha.:giggle:
 
ahaha,a tek onaj debeli komenatator sto je bio uz stazu,lik je definitivno bio pijan,cak je jednom i podrignia u mikrofon,haha.

ali kako god svaka im cast,steta sto mi nemamo vise cestovnih utrka pored krizevaca,a imamo jebeno dobrih i zanimljivih lokacija za voziti koje bi sigurno privuklo dosta vozaca,ali u nas nista ne ide bez gomile negative,pa cak i kad je nesto u pocecima,zatim politickih igrica,a tek onaj debil prometni strucnjak,slina bi mu iz usta izlazila od bijesa i sto je najgore naci ce se neki jos veci debili koji ce ga i slusati,tako bi to bilo kod nas,a zbilja je steta jer imamo potencijala od obale do unutrasnjosti.:)
 
  • Like
Reactions: pikacu79
samo se kratko registrirajte da mozete gledati ove najnovije filmice.