Isle of Man TT & other road races

pa to je kao slag na torti,ali kako god covjek ima 20 tt pobjeda,lako moguce da prestigne i mcguinness-a sa 23 pobjede,pa i ujaka.
 
superstock utrka je pocela.

hillier ne vozi ovu utrku.

todd,john,dunlop,cummins na hondi a hickman,johnson,rutter,huchy na bemveju,coward na yamahi,harrison na kawasakiju.

hickman za sada vodi,todd je blizu na tri sekunde iza njega,harrison treci,dunlop cetrvrti je trenutna situacija,e da john 10-ti.

hickman je zivotinja kako covjek vozi...pit stop,hoce li biti promjena???

todd,cummins,johnson,harrison,dunlop su medjusobno jako blizu,to je prava kombinacija za borbu medju njima,cool :mrgreen:

gary johnson je van utrke..
hickman i dalje vodi,povecao je vodstvo nad todd-om,zivotinja je ovaj hickman...harrison treci,cummins na hondi cetvrti,nadamo se da ce honda izdrzati tri kruga.:)johnson,dunlop je trenutan poredak.
hickman jos povecao vodstvo nad toddom trenutno +11.959
rutter 12-ti,john 10-ti,to je poredak za dva starca.

commor cummins trenutno treci,honda i dalje radi i cini se ispravna :mrgreen:harrison mu je jako blizu...
hickman jos vise povecao vodstvo nad todd-om trenutno +15.921


ulazimo u zadnji krug superstock utrke....
lee johnson van utrke....u redu je,valjda tehincki problemi ili gume,to cemo tek otkriti..
podsjetimo jos jednom dunlop je na hondi,trenutno na 5-om mjestu
cummins na drugom mjestu ispred todd-a,koji fajt.....
glen irwin je van utrke,navodno nesto sa ovjesom.....
cummins i dalje na drugom mjestu smanjio gap na +11.441,,,,

komentator u prijenosu se malo zbunio pa je rekao seven point sex,ups six. :mrgreen:


iii,na cilju..

hickman
cummins
todd
harrison
dunlop
coward
hutchy
herberston
mcguinness
crowe
.......

jebacka utrka.....huh ;)
 
Last edited:
ovaj novi timingiomtt je odlican,mogu se vrlo jasno pogledati podaci od svakog vozaca u utrci,svaki sektor,brzina itd..
 
mix.
 

Attachments

  • y1.jpg
    y1.jpg
    664.6 KB · Views: 0
  • y2.jpg
    y2.jpg
    550.2 KB · Views: 0
  • y3.jpg
    y3.jpg
    360.6 KB · Views: 0
  • y4.jpg
    y4.jpg
    645 KB · Views: 0
  • y5.jpg
    y5.jpg
    493.8 KB · Views: 0
  • y6.jpg
    y6.jpg
    115.4 KB · Views: 0
ovaj novi timingiomtt je odlican,mogu se vrlo jasno pogledati podaci od svakog vozaca u utrci,svaki sektor,brzina itd..

dosta ozbiljnije izgleda nego prije. superbike je odlicna trka bila, pogledao sam do sinoc. hickaman bas vozi odlicno
 
Jel istina da su 3 vec ove godine otisla 😳 ja znam za dvojicu a nedje procita ovo 3
 
Prevelika je lova u igri tamo da bi se samo tako otkazale te utrke. Također je bitan faktor što je Otok Man zasebna država i ima svoja pravila...
 
  • Like
Reactions: s2r and Shepa
;)


 
  • Like
Reactions: e39 and Shepa
dodajte sat unaprijed na ovu satnicu,posto cesto bude izmjena sutra ce se tocno znati ostaje li ista ili ce se nesto promjeniti.


Wed 8 June
10:00Roads Close
10:30Solo Warm-Up [1-lap]
10:50Sidecar Shakedown [1-lap]
11:45Bennetts Supertwin TT [4-laps]
14:45Monster Energy Supersport TT Race 2 [4-laps]
17:00Roads Open
 
Prevelika je lova u igri tamo da bi se samo tako otkazale te utrke. Također je bitan faktor što je Otok Man zasebna država i ima svoja pravila...
Ma ja sam uvjeren da bi se ekipa utrkivala i kada bi se sponzori pokupili. Ljudi su svjesni rizika, doslovno nije bilo godine od kad je TT-a da netko nije otisao na drugi svijet.
 
novi danasnji raspored,dodajte uru vremena na satnicu ispod.

Today's #IOMTT schedule:

12:00 Roads close
12:45 Supertwin Race, 3 laps
15:00 Supersport Race 2, 3 laps
17:00 Roads open
18:00 Roads close
18:30 Solo warm up, 1 lap
18:50 Sidecar shakedown, 1 lap
21:00 Roads open
 
  • Like
Reactions: cadjo
trenutni novi raspored,razlog mokra cesta,niski oblaci u gorskom dijelu ceste.
 

Attachments

  • raspored.jpg
    raspored.jpg
    751.5 KB · Views: 0