Ispušna grana

shadow

Member
da li kromirati ispušnu granu ili naručiti izradu nove (originalna je prepreskupa)???

Gdje i koliko novaca?
 
Kod Shacala napravi od titana, pa kad poprimi one divne dugine boje nema bolje, ili napravi isto kod njega od inoxa, malo će ti dobit zlatne boje nakon nekog vremena ali to možeš ispolirat ako ti je baš stalo do krom looka
 
niksa said:
mozes kromirat u Dinare (ako neznas odvest cu te..) ali mislim da ce se nikal ostetit na samom izlasku iz cilindra, pogotovo ako ga poprskas s vodom dok je prevruc :-(

Jesi ostaria, sad je salon opreme za WC di je dinara bila prije nego je prodana, a kromira, pocinčava i sl. još samo Adriacink na Kopilici, cjena uvik ista(daj za piće)
 
jokezakon said:
niksa said:
mozes kromirat u Dinare (ako neznas odvest cu te..) ali mislim da ce se nikal ostetit na samom izlasku iz cilindra, pogotovo ako ga poprskas s vodom dok je prevruc :-(

Jesi ostaria, sad je salon opreme za WC di je dinara bila prije nego je prodana, a kromira, pocinčava i sl. još samo Adriacink na Kopilici, cjena uvik ista(daj za piće)

Mr. Zakon bil se vi smilovali pa ddali broj od Adriacinka? :mrgreen:
 
:cool: "Lastovčić" u Samoboru radi najjeftinije al neznam telefon, a sve treba telefonom dogovoriti(mislim termin datum , vrijeme i sl, ) Sorry al nemrem broj naći, pa ak neko zna javite se :cry:
 
Nazovi Shonyu,on je radio cijevi kod Lastovčića.0915266107.Bok.
 
Evo ti broj od mog prijatelja u Virovitici,on ima auspuh servis.
098 923 63 63 Zoran Trnovac