Ispuh za fazer 600

st_driver

New member
Imam fazera i nisam zadovoljan zvukom, motor mi nekako pretiho radi :?
Zanima me šta bi mi predložili, vidio sam fz6 sa akrapovićem, nekako mi ružno izgleda,al naželost nisam čuo kako zvuči pa me zanima nečije iskustvo i prijedlozi :skuter:
 
Ja san ima Arrow-titan i ima je lipi zvuk ali i lipu cijenu
i na njemu san ispila silencere da bi dobija donekle puniji zvuk
moj savjet je NE BACAJ LOVU
radije kupi XENON svitla

za dobar zvuk potrebna je kubikaža :wink:
 
st_driver said:
Imam fazera i nisam zadovoljan zvukom, motor mi nekako pretiho radi :?
Zanima me šta bi mi predložili, vidio sam fz6 sa akrapovićem, nekako mi ružno izgleda,al naželost nisam čuo kako zvuči pa me zanima nečije iskustvo i prijedlozi :skuter:

Pogledaj si za Wings-a,vidio sam na puno motora,super izgleda,odlično se čuje,frend ima na novom fazeru i zadovoljan je full. imasš stranicu www.wings.hr,mislim da ti je i mail tam.
 
Gemich said:
Ja san ima Arrow-titan i ima je lipi zvuk ali i lipu cijenu
i na njemu san ispila silencere da bi dobija donekle puniji zvuk
moj savjet je NE BACAJ LOVU
radije kupi XENON svitla

za dobar zvuk potrebna je kubikaža :wink:
ovisi kakav ti se zvuk svidja. Osobno mi se svidja zvuk sportiva 4cilindra 600 ccm kad ga zavrte do ibera. Na 1000ccm je isto dobar ali meni nista posebno.
Na 2 cilindra mi se vise svidja kad motor ima vise ccm, dobije ozbiljniji glas.
Na motorima sa 1 cilindrom mi je zvuk cak bolji na kubikazama 450-525 nego na 600ccm (y)
 
st_driver said:
Imam fazera i nisam zadovoljan zvukom, motor mi nekako pretiho radi :?
Zanima me šta bi mi predložili, vidio sam fz6 sa akrapovićem, nekako mi ružno izgleda,al naželost nisam čuo kako zvuči pa me zanima nečije iskustvo i prijedlozi :skuter:
shackali ti zvuce nelose,a za izgled procijeni sam.izgleda da se njoj svidilo :mrgreen:



 
Duke said:
ovisi kakav ti se zvuk svidja. Osobno mi se svidja zvuk sportiva 4cilindra 600 ccm kad ga zavrte do ibera. Na 1000ccm je isto dobar ali meni nista posebno.
Na 2 cilindra mi se vise svidja kad motor ima vise ccm, dobije ozbiljniji glas.
Na motorima sa 1 cilindrom mi je zvuk cak bolji na kubikazama 450-525 nego na 600ccm (y)
u pravu si,
i zvuk je subjektivna stvar
meni je npr. draže dublji kontinuirani zvuk ala BMW ( takav imam na novom Fazeru )

evo slike topova sa prošlog motora
Arrow-Titan - sa skračenim silencerima je ima prilično dobar zvuk