Istarski đirevi

Jučer do Plomina, skoro pa zimski đireto...

K4SX2JVl.jpg
 
Danas prvi put ove godine malo duži đir od Pule preko Vižinade do Novigrada na kavu i nazad preko Poreča . Cca 150 km. Dosta motora od kojih smo većinu sreli dva puta 😁 . Zato pozdrav ekipi sa crvenim fazerom i mislim MT-om, ekipi na bembarama , crna Honda 750 , moja bivša CBF-ka, Gold wing i crni Strom..... 👍
 
Danas prvi put ove godine malo duži đir od Pule preko Vižinade do Novigrada na kavu i nazad preko Poreča . Cca 150 km. Dosta motora od kojih smo većinu sreli dva puta 😁 . Zato pozdrav ekipi sa crvenim fazerom i mislim MT-om, ekipi na bembarama , crna Honda 750 , moja bivša CBF-ka, Gold wing i crni Strom..... 👍

Jutros za Plomin, pa preko Pazina za Umag i doma po zapadnoj obali. Slike kasnije.
 
Jutros za Plomin, pa preko Pazina za Umag i doma po zapadnoj obali. Slike kasnije.
Vidio sam nekoga i na tenerici kao tvoja , sam na motoru i samo taj motor a čini mi se da jei z Moto pulsa netko išao prema Puli ali nisam skužio koji motor premda mi je isto izgledao kao super tenere.
 
Vidio sam nekoga i na tenerici kao tvoja , sam na motoru i samo taj motor a čini mi se da jei z Moto pulsa netko išao prema Puli ali nisam skužio koji motor premda mi je isto izgledao kao super tenere.

Prvo kafe na Plominu...
lRLqypAl.jpg
N59YNS1l.jpg


Pa preko Pazina dalje... ovdje je zima i dalje, bilo je i mraza uz cestu...
qO3Xip6.jpg


Na bujštini već proljeće... :mrgreen:
JX5hcKB.jpg


Gledam ovo, konačno saniraju ovo klizište, mada nema semafora i ovo je odmah iza desnog zavoja, pa treba pripaziti...

Marenda na plaži pored Umaga...
RvILzEWl.jpg


Jel ovakva Tenere? :mrgreen:
zQvXrdul.jpg
 
Danas sam sa frendom koji me jučer nazvao u stilu "ako nemaš pametnijeg posla" , napravio đir preko Skitače sa ceste koja ide prema Koromačnom na labinsku stranu. 😁 Od planinarca prema dole kao da se na nekim zavojima spuštaš okomito. Cesta je širine jednog auta. Tko je bio zna da nije dosadno spuštanje , e pa meni je bilo pa mi je pred kraj otkazala zadnja kočnica. Onda nije bilo dosadno. 😁😁 Naravno da planiram staviti opleteno kočiono crijevo.
 

Attachments

  • IMG_20220118_121801_4.jpg
    IMG_20220118_121801_4.jpg
    1.9 MB · Views: 0
  • IMG_20220118_121558_6.jpg
    IMG_20220118_121558_6.jpg
    3.1 MB · Views: 0
  • IMG-20220118-WA0033.jpg
    IMG-20220118-WA0033.jpg
    337.3 KB · Views: 0
OOoooooo guštate znači...evo i mene nakon dužeg vremena odsutnosti. Nova pila stigla još da je regam i krečemo na testiranje i novim điretima po Istri...pa nadalje😎
Samo polako opaka je to masina,kad vidis GS -a samo gas ne moze te stic 😁
 
  • Like
Reactions: Lucky78