Istra, gdje kupiti crijevo od vode za motor?

Spin

Well-known member
Daklem, krenio nazad za zg i brzo nakon pokreta ktm mi odluci demonstrirati silu(hvalio sam ga danas, cca 800 km u 3 dana bez ikakvih problema, nije to mal pothvat) i popisa me jako vrucom rashladnom tekucinom po lijevoj nozi.
Long story short, izgleda da je crijevo vode otislo u pm(puse iz njega za popizdit kad upalim motor bez oklopa), i pitanje je gdje u istri nabaviti to crijevo cca 25 mm promjera?
Zvao sam tokic i ciak u puli, nemaju...ima tko ideju koga sljedeceg kontaktirati?
 
ovlašteni za KTM u Istri je
ŠĆIRA D.O.O., BECICI BB, 52220 LABIN, TEL. 098/220-456, [email protected]

Pula, Motobox (yamaha) ili HP motori (Piaggio grupa i Honda)

to mi pada na pamet ovao iz glave....bit će skuplje ali možda imaju....

e i Intercars je u Puli isto, možda oni...
 
nazovi nekog od ktm servisa u hr neka ti pošalju autobusom. Možeš i Glovo uposlit :mrgreen:
 
Tanka mi je nada da ce ovlasteni to imati dostupno, ktm ni ocekivanije stvari ne drzi na lageru :)
Ali nazvati cu ih ujutro, naravno.
Uz to, ostaje vidjeti imaju li Yamaha i piaggio mozda nesto adekvatne debljine pa da izrezem i pomolim se da izdrzi do zga.
Hebiga, nitko od njih ne radi nakon 17, a taman oko te ure me je motor i popisao.
Tokic i Ciak jedini do 20:00.

Enivej, zahvaljujem na savjetima, a sutra cemo biti pametniji.
A valjalo bi i nazvati rent a carove koji dozvoljavaju auto ostavit u zgu. Nije da sam skeptican, ali...
 
Imaš li part number ?

Nemam...ovako brzinski googlenje za radiator hose 990 adventure daje nekoliko brojeva, nemam blage koje je tocno ovo vece s lijeve strane.
 
Ako je mala rupa kupi kvalitetan duckt tape i kao svaki Amer riješi problem za doći doma i nemoj si komplicirati dodatno život. Par litara vode u kofer i gas.