italjet formula 125 twin

Status
Not open for further replies.

SrKi@wc3

New member
molio bih vas da mapisete nesto o ovom skuter, kakva je masina, da li se nesto posebno kvari, da li ima dijelova za nabaviti ako zatreba itd.. :)

da ima dva klipa i auspuha znam i ja  :D
 
Nije baš na dobrom glasu, mini je bio ljep i zanimljiv upravo radi mašine, ali ....
Najčešče je problem u struji, a ona je zamislite ISKRA
Kvaliteta oklopa je poražavajuča
 
kao što je kolega joke rekao...

mašina kad se pojavila bila je jebena ravolucija.... 2 cilindra 2t 125 cc skuter.. jako i prejako...

struja mu voli odlaziti, pogotovo bobine...  djelova jako teško za njega...  velika šteta što se nije nastavilo dalje razvijati jer bi garant u novim serijama pregazio piaggio 1 cilindrične skutere tipa sp 180 i to...
 
Za dijelove je bila stalno frka. Mislim da su u Splitu 2 bila i da nikako nisu mogli naći pogonski remen. neki sličan bi pukao nakon 7 dana
 
Nike said:
Za dijelove je bila stalno frka. Mislim da su u Splitu 2 bila i da nikako nisu mogli naći pogonski remen. neki sličan bi pukao nakon 7 dana

da i frend je imao problema s tim...tjednima se nabavljao remen
 
i ja imam problema s njim trebam djelove za vodenu pumpu pa ako netko zna ili slicno javite na 098/ 995 9437
 
Je bem ti....frend kupil takav scoot  :mrgreen: 2000.god za 4000kn LOL al mislim da si je sad kupil jebati :)
 
meni je to frend prodavao neznam dali je prodano ili kaj..plastike su bile u banani a samo je jednom pao..plastike su jako jako loše...
 
Jučer sam se u kašini vozil iza jednog takvog, mogu reći da skuter i nejde nekaj, ovaj ga je naprijed teral ja se vozil iza nekih 85-90kmh, mislim ak je to njemu full bilo, al lik je bil lud, vidi mene iza i ubrza i gleda iza kak ga ja nemrem ulovit. I onda pukne lijevi žmigavac ja stanem iza njega i onda skrene desno kraj ceste i smije se.  :?
 
Tom motoru uzasno lazu satovi, jednom sam ga vozio s namjerom da ga kupim, kazaljka skace ko luda i pokazuje 130 a vjetar me ne udara nista, a volan je ful nizak, a kad sam ganjao vxra duvo je vjetar otpuho bi me da sam digno glavu. A  sto sam zavoje ubo sa 110 je bilo smiješno :mrgreen:
Nesto je rostalo za sto je on tvrdio da je auspuh pa ga nasrecu nisam kupio, nakon par dana prodao ga je i tom je čovjeku zaribao ili tako nešto žešče, i onda su imali malo svađanja oko povrata novca
 
gogi said:
Tom motoru uzasno lazu satovi, jednom sam ga vozio s namjerom da ga kupim, kazaljka skace ko luda i pokazuje 130 a vjetar me ne udara nista, a volan je ful nizak, a kad sam ganjao vxra duvo je vjetar otpuho bi me da sam digno glavu. A  sto sam zavoje ubo sa 110 je bilo smiješno :mrgreen:
Nesto je rostalo za sto je on tvrdio da je auspuh pa ga nasrecu nisam kupio, nakon par dana prodao ga je i tom je čovjeku zaribao ili tako nešto žešče, i onda su imali malo svađanja oko povrata novca

Eto frend kupio taj scooter u petak , prvo sam se najebao s njim dok sam ga povezao s gurtnama jer su one dugačke iz kamiona a onda kad sam ga razvezao isto tak....

Scoot je platio 3500kn i stajao je oko godinu dana kad smo ga dofurali i probali upalit nije nit čuo....onda sam ga roknul na kleme i uz pomoč auta je upaliil ko iz pi*ke  (y) prvo je dimil ko 100 vragova , valjda jer je benzin izhlapio al kad je zamjenjeno više ne dimi.

Išel sam na probni đir i scoot dobro potegne , čak sam se iznenadil jer stajal je godinu dana pa ono.
Nije mi vrag dal mira pa sam ga cimnul na zadnji i to ono takoreč samo s gasom , ajde malo je trebalo cimnuti , al jebiga prvi put sam ga vozil pa nisam htel blizu vage i onda sam pustil naglo gas i samo se lampe pogasile  :palacdolje: :misli: :mrgreen:
Scoot ide 115 za sad  , to sam mjerio na svojoj RS-ici a njegov celer ne radi. U njemu je trenutno akumulator od peglice :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: al bude stavil neki normalni :LOL:
eto platsike su lagano livada al bratič mi je lakirer pa ga bumo picnuli za jeftinjaka , sve u svemu za te pare dobro je prošel
Evo dvije slike , malo su loše kvalitete  kad je slikano s mobom a nisam blic uključil.




 
Status
Not open for further replies.