Ivan Šola

Fireblade2

New member
Zašto u tablici najbržih Hrvata nema nigdje Ivana Šole?Ajde Sale iskopaj negdi njegovo najbrže vrime, mislim da je sa 250 Gp oko 1,33 ili 1,34.
 
Zato što je laktom dodirivao stazu, a visok je preko 2 metra pa se to ne računa  :mrgreen:
 
Najnoviji transfer u Splitu na pomolu:


Shot at 2007-07-31

No hard feelings :mrgreen: :wink: .
 
Fireblade2 said:
Najnoviji transfer u Splitu na pomolu:


Shot at 2007-07-31

No hard feelings :mrgreen: :wink: .

Rast zaustavljen odavno, čak sumnjam da se i smanjujem, stoga je ovaj transfer jako daleko od realnosti  :jesus:
 
joke said:
Rast zaustavljen odavno, čak sumnjam da se i smanjujem, stoga je ovaj transfer jako daleko od realnosti  :jesus:

:shock: :shock: :shock:  već se smanjuješ???? joke, joke.... :no:  :no: 

:mrgreen:
 
sssss said:
:shock: :shock: :shock:  već se smanjuješ???? joke, joke.... :no:   :no:   

:mrgreen:

A di će se više smanjivat???Pa i ovak mu moraju delat opodest da vidi prek pulta!  :LOL: Zato je i prešel u Yamahu , jer su tam pultovi niži!  :mrgreen:
 
dr.chala said:
A di će se više smanjivat???Pa i ovak mu moraju delat opodest da vidi prek pulta!  :LOL: Zato je i prešel u Yamahu , jer su tam pultovi niži!  :mrgreen:

Ajde napiši to u putovanjima ak se usudiš  :jesus:
 
dr.chala said:
A di će se više smanjivat???Pa i ovak mu moraju delat opodest da vidi prek pulta!  :LOL: Zato je i prešel u Yamahu , jer su tam pultovi niži!  :mrgreen:

prc.....
 
joke said:
Zar vi mladi trkači nez nate za Šolu ?
Naravno da znamo i da smo čuli za Šolu ali ne puno, pa bi bilo lijepo od vas starijih da nešt zanimljivo i vezano uz samog Šolu napišete, a ne ovo.... :? :wink:
 
E jebiga i za mene je on prestar, posudio mi je svoje odjelo za prve utrke skutera, toliko o njemu i motorima mogu reč iz svoje perspektive
 
joke said:
E jebiga i za mene je on prestar, posudio mi je svoje odjelo za prve utrke skutera, toliko o njemu i motorima mogu reč iz svoje perspektive
a ja sam čuo da je znao doć na trku i bez motora i da je uspio posuditi apsolutno sve i odvest utrku!!! :mrgreen:
 
piranello said:
a ja sam čuo da je znao doć na trku i bez motora i da je uspio posuditi apsolutno sve i odvest utrku!!! :mrgreen:

A ja sam čuo da su utrke bile pune ženske publike kad je on vozio, poznata je ona izjava iz zavoja na nekoj gradskoj utrci u Srbiji : Bjež'te evo Šole!
 
joke said:
A ja sam čuo da su utrke bile pune ženske publike kad je on vozio, poznata je ona izjava iz zavoja na nekoj gradskoj utrci u Srbiji : Bjež'te evo Šole!
a 'ko je viko? :misli: muškarci? :mrgreen:
 
joke said:
A ja sam čuo da su utrke bile pune ženske publike kad je on vozio, poznata je ona izjava iz zavoja na nekoj gradskoj utrci u Srbiji : Bjež'te evo Šole!
u Kraljevu ...  :LOL: