IZBJEGAVANJE POREZA NA CMV!!!!!

mtrupel 2 said:
Tha Waynder said:
a dobro... ta fora je samo za vas pičkice kaj se ne vozite čim je ispod 20 stupnjeva.... =P

ja sam stavim grublje gume i deri dalje =)

baš volim ovakve tipove kaj misle da su frajeri kad se voze po niskim temperaturama. nije to da da se ni meni ne zalomi da sjednem na motor kad je temperatura maltene na nuli al pital bum te ja za par godina kad te buju jebali zglobovi tak da kad si budeš čućnul da se ne buš više mogel više moge sam diči. pa mi onda reci jel bolje biti pičkica a pametan ili maćo men i glup
Ne mislimo da smo frajeri. Dobro se obučemo i bog... Glup je onaj tko se dobro e obuče. Bolili su me zglobovi prije 15g kad sam glumio frajera.
p.s.
Ja nemam volje registrirat yugo i vozim motor cijelu godinu, prošle godine sam 2 puta vozio po snijegu
 
pa nije. ak motor nije regan znači da nisi registriran u murji a pošto te nema tam oni nemaju kaj slat poreznoj pošto je porezna povezana s murjom
 
Kako stoje stvari sa 50% popusta na obavezno osiguranje, ako svake godine odjavljuješ motor i ponovo ga registriraš za par mjeseci????????
 
ovo bi moglo bit rješenje za nedovoljan popust kod registracije na 6 mjeseci

a kaj je s kaskom?????
 
Doc Luka said:
Pa ne znam budem probao pa vam javim nagodinu

Jel postoji zastara na porez CMV a ili ne dobio sam i za 2004 g sada :?: :?:

nema zastare, samo kamate (na kamate)!
 
Doc Luka said:
Pa ne znam budem probao pa vam javim nagodinu

Jel postoji zastara na porez CMV a ili ne dobio sam i za 2004 g sada :?: :?:
I ja sam dobio neki dan za 2004.
Motor je registriran prvi put oko 5. mjeseca prošle godine,
prošle godine mi nije stiglo ništa, što je bilo i za očekivati (ako je istina da gledaju evidenciju registriranih do 01.04.).

Sad naravno očekujem da će mi stići i za 2005.

A što se tiče auta, koji mi je ukraden (i nakon toga odjavljen u 6. mjesecu), rekli su mi da je bio u evidenciji 01.04. i da sam dužan platiti porez za cijelu godinu. (Citiram :" ...to je vaš problem..." )

I.
ex biker
uskoro pješak
 
nek meni veli u lice da je to moj problem pa hrvatsdka bu im premala :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
tomee said:
nek meni veli u lice da je to moj problem pa hrvatsdka bu im premala :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

u rješenju lijepo piše, plati pa se žali

moraju odnekud financirat aute, vikendice i bunde

jadni

viva la Revolucion!
 
ma nek jedu govna PEDERIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


gorit će i HR al nebudu crnci palili :twisted: :twisted: :twisted:
 
nema zastare, samo kamate (na kamate)![/quote]

kakva zastara,prije bumo mi zastarjeli
pa moraju oni tam ljudi nekak živjet. kakav bi to život bil bez bundica,par vikendica u hr i jedna bar vani,bmw,meca i još koješta. pa kaj bi si ljudi mislili da nemaju to.sigurno bi ih krivo gledali :cry: :cry: