Izgrabana plastika!!!

deus

New member
E ovako, imam problem, motor mi je star nekih mjesec dana, i uspio mi je pasti parkiran i izgrebati podosta plastike na desnom kraju, :x  e sad, sto bi bilo najbolje, ja sam mislio naljepiti one karbonske naljepnice al neznam di to ima za nabaviti? jer nezelim sad to farbat nosit jer vjerujem da bi mogao za mjesec dva ponovit ovo.....i da, el se lonas auspuha moze s necim lijepo ispolirat da se nevide ogrebotine?... :misli:
 
deus said:
E ovako, imam problem, motor mi je star nekih mjesec dana, i uspio mi je pasti parkiran i izgrebati podosta plastike na desnom kraju, :x  e sad, sto bi bilo najbolje, ja sam mislio naljepiti one karbonske naljepnice al neznam di to ima za nabaviti? jer nezelim sad to farbat nosit jer vjerujem da bi mogao za mjesec dva ponovit ovo.....i da, el se lonas auspuha moze s necim lijepo ispolirat da se nevide ogrebotine?... :misli:

ako plastike nisu pukle nego su samo izgrebane,a planiras past jos koji put,definitivno se ne isplati popravljat.....
 
samo su izgrebane.... a ono, nebi ih generalno popravljao jer MOZDA se desi opet nesto al nebi ni da se vide ogrebotine, pa ak netko zna di ima tih naljepnica ?...
 
deus said:
samo su izgrebane.... a ono, nebi ih generalno popravljao jer MOZDA se desi opet nesto al nebi ni da se vide ogrebotine, pa ak netko zna di ima tih naljepnica ?...

kitavanje i pituravanje jedne strane bocne plastike,one najvece,te moze izac oko 300 kn,pa jos jednom razmisli isplati li ti se kupovat naljepnice i koliko ces potrosit na njih.
 
caras said:
kitavanje i pituravanje jedne strane bocne plastike,one najvece,te moze izac oko 300 kn,pa jos jednom razmisli isplati li ti se kupovat naljepnice i koliko ces potrosit na njih.
ma tko to kita i farba bočnu stranicu za 300kn?  :misli: Pliz ime i broj telefona, a nije naodmet i slika nekog dosadašnjeg rada...
 
deus said:
E ovako, imam problem, motor mi je star nekih mjesec dana, i uspio mi je pasti parkiran i izgrebati podosta plastike na desnom kraju, :x  e sad, sto bi bilo najbolje, ja sam mislio naljepiti one karbonske naljepnice al neznam di to ima za nabaviti? jer nezelim sad to farbat nosit jer vjerujem da bi mogao za mjesec dva ponovit ovo.....i da, el se lonas auspuha moze s necim lijepo ispolirat da se nevide ogrebotine?... :misli:
majbolje ti je obljepit motor u spužvu pa si bez brige :jesus:
 
moover said:
ma tko to kita i farba bočnu stranicu za 300kn?  :misli: Pliz ime i broj telefona, a nije naodmet i slika nekog dosadašnjeg rada...
ha kolko para tolko muzike :jesus:
 
mac.airbrush said:
ha kolko para tolko muzike :jesus:
hoćeš reći da je kvaliteta tog rada za 300kn slična onome što bih i sam napravio doma (a nikad prije to nisam radio)?
 
moover said:
ma tko to kita i farba bočnu stranicu za 300kn?  :misli: Pliz ime i broj telefona, a nije naodmet i slika nekog dosadašnjeg rada...

da si iz splita da bi ti broj,ovako nema smisla.....i viruj mi da momci rade vrhunski,rade i prerade,bilo je vec slika njihovog rada ode na netu,ako te zanima,mogu ti poslat na pm,da ih ne reklamiram bezveze  :D
 
Ma daj kakve vi cifre bacate, meni lakiran citav motor (mislim da je nekih 14-15 komada plastika) u komori za 700kn, crna boja a dobro su napravili
ispalo je kao ogledalo  (y)

Priprema je bila moja, to moze svatko i s dvije lijeve ruke uz malo truda napraviti
 
cRuNk said:
Ma daj kakve vi cifre bacate, meni lakiran citav motor (mislim da je nekih 14-15 komada plastika) u komori za 700kn, crna boja a dobro su napravili
ispalo je kao ogledalo  (y)

Priprema je bila moja, to moze svatko i s dvije lijeve ruke uz malo truda napraviti
moze neka adresa? br moba od ljudi koji su ti to radili?....
 
cRuNk said:
Ma daj kakve vi cifre bacate, meni lakiran citav motor (mislim da je nekih 14-15 komada plastika) u komori za 700kn, crna boja a dobro su napravili
ispalo je kao ogledalo  (y)

Priprema je bila moja, to moze svatko i s dvije lijeve ruke uz malo truda napraviti

pa to i ja kazem,za najveci komad bocne plastike na motoru samo pituravanje dode 100-150 kn.....znaci cili motor od 700-1000....ali neki misle da ako ne das priko 1000,da to ne valja.....a reka je jedan pametan covik da su ovce stvorene za sisanje  :mrgreen:
 
http://www.louis.de/_40305a372c8f0fe6cc87fdcc396b253d63/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=550&wgr=295&list_total=13&anzeige=0&artnr_gr=10026102

sam izrezujes oblik... kad stigne i pokrpam stavim slike....=))
 
cRuNk said:
Ma daj kakve vi cifre bacate, meni lakiran citav motor (mislim da je nekih 14-15 komada plastika) u komori za 700kn, crna boja a dobro su napravili
ispalo je kao ogledalo  (y)

Priprema je bila moja, to moze svatko i s dvije lijeve ruke uz malo truda napraviti

Vidio kako je napravljeno,  (y), bez greške bi odvezao svoj motor na farbanje kod njih.
 
A da ne bi ostalo samo na rijecima evo i 2 slikice  (y)

http://img144.imageshack.us/i/spa0551.jpg/
http://img142.imageshack.us/i/spa0552.jpg/

Klik na sliku za povecanje, nazalost nemam bolji digitalac ali sto je tu je  :mrgreen:
 
pa izgleda dobro, i više nego dobro.... imaš broj ili adresu?
 
Oprosti nisam vidio ovo... To su radili decki iz Renault-ovog servisa u fusu (u Sl.Brodu), imao sam negdje vizitku ali sam izgubio... Ako bude treba neka mi javi pa cu ja cimat susjeda koji radi
s tim deckima... neka izvuce opet fer cijenu  (y)