Izgubljeni papiri od motora

bobi

New member
na autoputu zagreb->karlovac mi je iz ruksaka izletio fascikl sa svim papirima od motora. ostale su mi prometna, knjizica vozila i polica osiguranja.. ono sto znam da je izgubljeno su servisna knjizica, kupoprodajni ugovor i jos neki papirici. ima li sto osim prometne, knjizice vozila i police da moram imati, tj. da cu imati problema zbog toga sto je izgubljeno?

e da, ako netko nadje, ima nagradu u vidu 16 pivi
 
bez ugovora nemos napravit prijepis, servisna - jebo servisnu, vjerojatno ti je bio i onaj papir o placenoj naknadi za ceste bez kojeg jopet nemos prepisat ako neplatis ponovo, al dobro to je za motor 70 i koju kunu ;)
odes do tog biljeznika,nek ti da presliku sa ovjerom jer ti u murji nece kopiju uzet i to je sve.
 
KING RR said:
bez ugovora nemos napravit prijepis, servisna - jebo servisnu, vjerojatno ti je bio i onaj papir o placenoj naknadi za ceste bez kojeg jopet nemos prepisat ako neplatis ponovo, al dobro to je za motor 70 i koju kunu ;)
odes do tog biljeznika,nek ti da presliku sa ovjerom jer ti u murji nece kopiju uzet i to je sve.

tnx, ma nema frke za servisnu, napravit cu novu, brinulo me sto ni ne znam sta sam sve imao od papira :)

u pon. do beleznika, na iducem servisu vadim novu servisnu i to je to.
 
Ako je prometna i knjizica vozila na tvoje ime,sto ti treba kupoprodajni ugovor to policija na haltu ne trazi  :)