IZLET na IMOT 2010 MUNCHEN.....

tl1000 said:
za tu cijenu mozes jedino na hauptbahnhof-u spavat sa penerima  :mrgreen:
i rodbina bi ti naplatila vise  :misli: :mrgreen:
Nezna ćlovek tko su peneri.vidi se da nije vidio beli svet :mrgreen:
 
Sledgehammer said:
A ne vrijedi ni u Austriji...  :wink:

BTW, očito je ove godine došlo do hiperprodukcije kojekakvih privat-jednokratnih organizatora putovanja, odjednom se učinilo svima da bi na tome mogli zaraditi (čudno zašto nije takva inflacija organizatora za druge sajmove?), pa su jedan pokopali drugoga, jer je samo tu na forumu organizatora bilo valjda deset...

Meni je računica jasna, no ipak će me put (plus spavanje u Munchenu) koštati sa privat autom cca manje do 200 kuna po osobi, tako da je jasno da me takvi aranžmani (više) ne zanimaju...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hebate Sleđ, ti u svemu vidiš neku zavjeru... tešku zaradu i ko zna kaj  :shock:
i ove i prošle godine smo se Markanboy i ja oglaslili, ne kužim o kojoj ti hiperprodukciji pričaš  :misli:
glede drugih sajmova, idem ti ja i u prolječe u Italiju na sajam namještaja al ne mislim to tu oglašavati al eto... ak te bude zanimalo, sad znaš pa javi  :mrgreen:
o zaradi mi se tu baš i nebi pričalo, ak bus nije ful pun u minusu smo  al ti budeš tak i tak imal svoju verziju situacije, zavjere i ostaloga  :mrgreen:

vama ispadne put 200,00 kn po osobi a napisao si da uzimate 3 trokrevetne sobe, prepostavljam da idete onda sa 2 auta  :wink:  da bi ušli u tih 200,00 kn po osobi, a 5 ljudi u autu stvarno nije komoditet...

glede ljudi u busu i njihove kulture i nekulture, to niti jedan organizator nemože garantirati  :wink:
 
flanjka said:
hebate Sleđ, ti u svemu vidiš neku zavjeru... tešku zaradu i ko zna kaj   :shock:
i ove i prošle godine smo se Markanboy i ja oglaslili, ne kužim o kojoj ti hiperprodukciji pričaš  :misli:
glede drugih sajmova, idem ti ja i u prolječe u Italiju na sajam namještaja al ne mislim to tu oglašavati al eto... ak te bude zanimalo, sad znaš pa javi   :mrgreen:
o zaradi mi se tu baš i nebi pričalo, ak bus nije ful pun u minusu smo  al ti budeš tak i tak imal svoju verziju situacije, zavjere i ostaloga  :mrgreen:

vama ispadne put 200,00 kn po osobi a napisao si da uzimate 3 trokrevetne sobe, prepostavljam da idete onda sa 2 auta  :wink:  da bi ušli u tih 200,00 kn po osobi, a 5 ljudi u autu stvarno nije komoditet... glede ljudi u busu i njihove kulture i nekulture, to niti jedan organizator nemože garantirati  :wink:
minhen - zagreb malo manje od 600 km ....znaci moze ih doc samo put (gorivo i vinjete) toliko po glavi bez da zagrizu sendvic i ako voze nekakvu dizelcinu koja ce im trosit manje od 10 litara.. :mrgreen:
ja onda rade ne putujem  :shock: :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Neno330 said:
a kolko % je onda otprilike jeftinije na cash?


Ovisi samo o sposobnosti pregovaranja, dobar prodavac uvijek zna kad netko zagrize hehe
a i ako vise toga kupis može doći popust sigurno
 
Neno330 said:
a kolko % je onda otprilike jeftinije na cash?

To ti nitko ne može reći, jer je to nemoguće znati. To doznaš kada dođeš na sam štand.
 
Jana od Virovitice said:
Nezna ćlovek tko su peneri.vidi se da nije vidio beli svet :mrgreen:

Vidio sam bijelog svijeta vrlo vjerojatno i puno više nego ti, no nisam klošario po kolodvorima - uvijek sam bio po hotelima i kulturnom smještaju... tako da imaš, eto, više iskustva od mene...  :jesus: :jesus: :jesus:
 
Sledgehammer said:
Vidio sam bijelog svijeta vrlo vjerojatno i puno više nego ti, no nisam klošario po kolodvorima - uvijek sam bio po hotelima i kulturnom smještaju... tako da imaš, eto, više iskustva od mene...  :jesus: :jesus: :jesus:
po hotelima od 35 kuna za nocenje  :shock: :shock: :mrgreen:

u minhenu  :shock: :shock:

to da si noci u somaliji negdi bilo bi mi jasno ali ovako  :shock: :jesus:

:LOL: :LOL: :LOL:
 
Lupaš gluposti... stvar je u tome što je to za zatvorenui krug korisnika. BTW, odi na stranice jedne od nacionalnih sekcija IPA, pa malo prouči sa čime sve raspolažu... i to usred bilo kojeg velikog grada u Njemačkoj! A slična je siuacija i u ostalim zemljama...  :jesus: :jesus: :jesus:

http://www.ipa-deutschland.de/

Možeš jedino sliniti što ti nećeš biti u krugu onih koji u tome uživaju. A na kolodvoru ćeš naći puno srodnih duša...  :jesus: :jesus: :jesus:
 
Sledgehammer said:
Lupaš gluposti... stvar je u tome što je to za zatvorenui krug korisnika. BTW, odi na stranice jedne od nacionalnih sekcija IPA, pa malo prouči sa čime sve raspolažu... i to usred bilo kojeg velikog grada u Njemačkoj! A slična je siuacija i u ostalim zemljama...  :jesus: :jesus: :jesus:

http://www.ipa-deutschland.de/

Možeš jedino sliniti što ti nećeš biti u krugu onih koji u tome uživaju. A na kolodvoru ćeš naći puno srodnih duša...  :jesus: :jesus: :jesus:
za razliku od tebe oni znaju na cemu su  :mrgreen: