Izmjena kočione tekućine by Makazica (review by zvonkositum)

Za svaki slucaj odi u neki servis i trazi da ti odzrace kocnicu.
 
Novi sam na forumu iz razloga volim se voziti a ne piskarati i do sada sam bio samo promatrač. No šta ga pojedinci znaju iskomplicirati po nekima da bi prešao na motoru sa polusinta na ful sint trebaš raskopati mašinu i dobro oprati radilicu da nebi neš nekoga ili neku malo nagrizao da umreš od smijeha . I na kraju da se predstavim vlasnik sam auto servisa na Viškovu pozz ekipi i bez ljutnje.
 
ljudina said:
Novi sam na forumu iz razloga volim se voziti a ne piskarati i do sada sam bio samo promatrač. No šta ga pojedinci znaju iskomplicirati po nekima da bi prešao na motoru sa polusinta na ful sint trebaš raskopati mašinu i dobro oprati radilicu da nebi neš nekoga ili neku malo nagrizao da umreš od smijeha . I na kraju da se predstavim vlasnik sam auto servisa na Viškovu pozz ekipi i bez ljutnje.
O cemu ti pricas? Ovdje je tema kociona tekucina, ne motorno ulje. DOT4 i DOT5.1 NISU kompatibilni sa DOT5 (silikon).
 
IMG_20221101_091212.jpg

Na ovaj nacin ja mijenjam ulje u kocionom sistemu.
Ali dobro dode i u ostalim situacijama, tipa izvlacit benzin iz kosilica, motorne pile, ulja iz masina i teze dostupnih ili nezgodnih za pretakanje mjesta.
 
  • Like
Reactions: nigda_vz
To je to
 

Attachments

  • IMG_20221101_094932.jpg
    IMG_20221101_094932.jpg
    1.9 MB · Views: 0